جست و جو:

جست و جو: جست و جو در زمان 1.00 ثانیه صورت گرفت.

1. موضوع: server-localhost من چیه؟

بوسیله safadoost
    پاسخ
    2
    نمایش ها
    6,942

آقای محترم server- localhost همان نام شبکه داخلی...

آقای محترم server- localhost همان نام شبکه داخلی هست که در عدد هم اینجوری میزنند 127.0.0.1 و درضمن شما چه اسکریپتی نصب می کنید اون رو ذکر کنید تا اموزش نصب گذاسته شود .
  2. چگونه از دست ایمیل Software Security Notice - Script install need upgrading خلاص شویم؟

شما هم ممکن است هر روز این ایمیل را از طرف سی پنل هاست خود دریافت کنید.
    این ایمیل به این دلیل ارسال می شود که به شما یادآوری کند تا برنامه های نصب شده روی هاست خود در طلاهاست را به روز کنید.
    ...
  3. پاسخ
    1
    نمایش ها
    9,974

آموزش تغییر مسیر سایت با htaccess

سلام
    در اینجا می خوام تغییر مسیر سایت را به شما آموزش دهم.
    این آموزش برای کسانی مناسب است که اولا هاست آنها سی پنل است و ثانیا قصد تغییر آدرس سایت خود را دارند.

برای تغییر مسیر، یک روش ساده،...
  4. پاسخ
    7
    نمایش ها
    12,524

آموزش مقدماتی سئو وردپرس

آموزش مقدماتی سئو وردپرس :D

1-سایت مپ
    فقط سایت مپ نسازید باید یاد بگیرید که سایت مپ شما باید از داخل سایتتون لینک بگیره ، اگر هم تونستید از یک صفحه با رنک بالا به سایت مپ سایتتون لینک بدید ،...
  5. پاسخ
    0
    نمایش ها
    8,351

تغییر نام فایل config.php

برای افزودن امنیت در MyBB این کار توصیه می شود.

در کنترل پنل هاس، به مسیری که مای بی بی را نصب کرده اید بروید:
    1- فایل inc/init.php را برای ویرایش باز کرده و کد زیر را پیدا کنید:

...
  6. پاسخ
    7
    نمایش ها
    17,177

سلام چند هفته طول می کشه تا محتوای جدید ایندکس و...

سلام
    چند هفته طول می کشه تا محتوای جدید ایندکس و نمایش داده بشه.
    لینک های قبلی را می تونید با Rule های متناسب از طریق htaccess به لینک های جدید یا به صفحه اول منتقل کنید.
  7. سلام. یک سوال دارم. من یک سایت پنل پیامکی دارم (...

سلام.
    یک سوال دارم. من یک سایت پنل پیامکی دارم ( KRMSMS.com ) و یک مدت پیش کلا قالب سایت و مطالب سایت رو عوض کردم.حالا یک مشکل پیش اومده و توی گوگل که سرچ میکنم کهکشان رایانه مازند( اسم سایتم) آدرس...
  8. یک سوال برام پیش اومد. حالا فرض کنید من یک میل...

یک سوال برام پیش اومد.
    حالا فرض کنید من یک میل سرور دارم و ایمیل تبلیغاتی زیاد میفرستم و آدرسی که میزارم نمایش داده بشه آدرس ایمیل سایتم باشه که هرکسی خواست جوال بده و ارسال های ناموفق به ایمیلم...
  9. پاسخ
    6
    نمایش ها
    14,766

سلام 100% تاثیر داره. گوگل با محتوای مشابه مشکل...

سلام
    100% تاثیر داره. گوگل با محتوای مشابه مشکل داره. ان شاء الله به زودی مقاله هایی در این مورد آماده می کنیم.
    ریدایرکت تائیر منفی نداره. مثلا دامنه های زیر همه متعلق به طلاهاست هستند:...
  10. پاسخ
    4
    نمایش ها
    13,705

آموزش ساخت وبلاگ بدون دیتابیس

حتماً تا اسم CMS به گوشتان می خورد، یک بخش جدایی ناپذیر از آن را دیتابیسش می دانید. اما باید به اطلاع شما برسانم که سیستم های مدیریت محتوایی (CMS) نیز وجود دارند که برای اجرا نیازی به دیتابیس ندارند....
  11. پاسخ
    0
    نمایش ها
    9,673

چرخه حیات دامنه های بین المللی

برخی از دوستان سوال می پرسند که مهلت دامنه ی … در تاریخ … تمام می شه من می تونم بلافاصله اون دامنه را برای خودم ثبت کنم؟

پاسخ این است : متاسفانه یا خوشبختانه خیر!

یک دامنه (دامین) از زمان ثبت...
  12. پاسخ
    2
    نمایش ها
    11,277

آموزش تغییر پورت remote desktop سرور مجازی ویندوز

برای امنیت بیشتر سرور مجازی ویندوز، بهتر است پورت پیش فرض اتصال به سرور را تغییر دهیم
    برای تغییر پورت پیشفرض در ویندوز سرور (و تا جایی که اطلاع دارم همه ی نسخه های ویندوز) مراحل زیر را طی کنید:

...
  13. پاسخ
    8
    نمایش ها
    10,794

همه مراحل بالا درسته.ولی نمیخواد اون کارا روانجام...

همه مراحل بالا درسته.ولی نمیخواد اون کارا روانجام بدی.تو پیشخوان وردپرس اگه نسخه جدید بیاد خودش پیام میده و اگه روی بروز رسانی خودکار نسخه فارسی کلیک کنی بروز میشه و وردپرست آپدیت میشه.تمام.....;)
  14. موضوع: اموزش کار با cloudflare

بوسیله arian
    پاسخ
    0
    نمایش ها
    6,491

اموزش کار با cloudflare

با درود
    امروز میخواستم اموزشی رو براتون بذارم که خیلی بدرد بخور هست
    هم به سرعت سایتتون اضافه میکنه هم از پهنای باند مصرفی خیلی خیلی کم میکنه
    وب سایت cloudflare.com وب سایتیست که به طور رایگان این...
  15. خیلی خوبه که این بخش راه افتاده واقعا طلاهاست...

خیلی خوبه که این بخش راه افتاده واقعا طلاهاست نیاز به انجمن داشت:rolleyes:
  16. سلام ممنون از توضیحات کاملتون فقط یک مورد اینکه...

سلام ممنون از توضیحات کاملتون فقط یک مورد اینکه تقریبا امکان انتقال از کنترل پنل های مختلف به یکدیگر وجود داره ولی اگه پنل مقصد و مبدأ یکی نباشند کمی دردسر داره و باید دستی منتقل بشه (که این مورد را...
  17. سلام شما امکان نصب سیستم عامل ندارید. زمان سفارش...

سلام
    شما امکان نصب سیستم عامل ندارید. زمان سفارش می تونید سیستم عامل دلخواه را انتخاب کنید.
    بعد از نصب و تحویل سرور، اگر مشکلی پیش اومد و خواستید ویندوز تعویض بشه باید از بخش لیست سرویس ها روی...
نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17