جست و جو:

جست و جو: جست و جو در زمان 1.00 ثانیه صورت گرفت.

1. پاسخ
    7
    نمایش ها
    13,132

سلام با شرایط فعلی خیر متاسفانه، حداکثر تخفیف...

سلام
    با شرایط فعلی خیر متاسفانه، حداکثر تخفیف قابل ارائه همین 30% است.
  2. پاسخ
    7
    نمایش ها
    13,132

تخفیف ویژه بمناسبت دهه فجر

با سلام

با کوپن تخفیف زیر می توانید از 30% تخفیف بمناسبت دهه فجر استفاده کنید. توجه کنید مهلت این تخفیف محدود است.

کوپن تخفیف : fajr

این کوپن تخفیف برای

خرید هاست
    تمدید هاست
  3. پاسخ
    0
    نمایش ها
    7,786

دانلود آخرین نسخه از اپن کارت فارسی

[Only registered and activated users can see links]دانلود نسخه 1.5.5.1برای شمسی سازی کلیک نمایید.
    اپن کارت فارسی (Persian Opencart) یک سیستم فروشگاه ساز حرفه ای و رایگان می باشد که...
  4. موضوع: فعال شدن بخش بازارچه

بوسیله admin
    پاسخ
    4
    نمایش ها
    13,210

فعال شدن بخش بازارچه

با سلام
    بازارچه انجمن راه اندازی شد. در حال حاضر امکان خرید و فروش دامین فراهم است.
    کاربران می توانند دامنه های خود را به قیمت دلخواه برای فروش قرار دهند. یا درخواست خرید دامنه با موضوع مورد نظر...
  5. آموزش فوروارد ایمیل از webmail به ایمیل های دیگر

سلام دوستان
    امروز قصد دارم آموزش فوروارد کردن اتوماتیک webmail به ایمیلهای دیگر مانند : یاهو ، جیمیل و... را یاد بدم.
    خوب همانطور که کاربر talahost آموزش ساختن ایمیل را در سی پنل یاد دادند ، منم...
  6. پاسخ
    2
    نمایش ها
    11,277

یه نکته اگر رانو در منوی استارت پیدا نکردید...

یه نکته
    اگر رانو در منوی استارت پیدا نکردید میتوانید از کلید های کیبورد windows + R استفاده کنید .
    این مشکلو بیشتر در سرورای وین 2008 دیدم که خودم نتونستم ران رو پیدا کنم توی منوی استارت
  7. پاسخ
    2
    نمایش ها
    11,277

آموزش تغییر پورت remote desktop سرور مجازی ویندوز

برای امنیت بیشتر سرور مجازی ویندوز، بهتر است پورت پیش فرض اتصال به سرور را تغییر دهیم
    برای تغییر پورت پیشفرض در ویندوز سرور (و تا جایی که اطلاع دارم همه ی نسخه های ویندوز) مراحل زیر را طی کنید:

...
  8. آموزش گرفتن فول بک آپ و انتقال سایت به سرور دیگر

سلام دوستان
    میخواستم آموزش گرفتم بک آپ از سایت و انتقال سایتتون به یه سرور دیگه یا یه شرکت دیگه رو یاد بدم که شاید بیشتر شماها بلد باشید ولی دوستانی هم هستند که فکر میکنن که اگه بخوان برن از یه...
  9. پاسخ
    2
    نمایش ها
    5,027

و علیکم السلام اگر پنلی مثل پنل زیر داشته باشید...

و علیکم السلام
    اگر پنلی مثل پنل زیر داشته باشید امکان انتقال وجود داره
    [Only registered and activated users can see links]
    معمولا انتقال دامنه در پنل رسیلر کلاب رایگانه اما از طلا هاست به جاهای دیگه فکر کنم 2 هزار...
  10. پاسخ
    48
    نمایش ها
    468,065

به نظرم باید اطلاع رسانی کنید وگرنه کسی متوجه...

به نظرم باید اطلاع رسانی کنید وگرنه کسی متوجه نمیشه که انجمن با چه هدفی راه اندازی شده. اگه تو سایت هدف از راه اندازی انجمن رو قرار بدید شک نکنید انجمن بسیار فعال میشه
  11. پاسخ
    48
    نمایش ها
    468,065

سلام. امیدوارم که فقط انجمن فعالی بشه وگرنه...

سلام. امیدوارم که فقط انجمن فعالی بشه وگرنه انجمنی که نقش دکور رو داره تو ایران زیاده
  12. پاسخ
    48
    نمایش ها
    468,065

راه اندازی انجمن های شرکت طلاهاست

با سلام
    انجمن های تخصصی طلاهاست بصورت آزمایشی راه اندازی شده تا در صورت استقبال کاربران به صورت پایدار و همیشگی در کنار سایت اصلی به کاربران عزیز خدمات ارائه کند.
    این انجمن جهت رفع اشکالات خارج...
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12