جست و جو:

جست و جو: جست و جو در زمان 1.00 ثانیه صورت گرفت.

1. به سایت طلاهاست نگاه بنداز و هرکدوم که مناسبت هست...

به سایت طلاهاست نگاه بنداز و هرکدوم که مناسبت هست رو انتخاب کن و روی سفارش کلیک کن.بعد از پرداخت از طرف مدیریت سایت بقیه مراحل انجام میشه

[Only registered and activated users can see links]
    از منو های بالا باید روی سرور...
  2. پاسخ
    6
    نمایش ها
    7,932

متن اول رو با دقت نخونده بودم . اصلا متوجه آی آر...

متن اول رو با دقت نخونده بودم . اصلا متوجه آی آر نشدم. مرسی فکر کردم .com هست ;)
  3. پاسخ
    6
    نمایش ها
    7,932

سلام. یعنی چی هزینه هر دامنه 3600 تومان است؟!!...

سلام. یعنی چی هزینه هر دامنه 3600 تومان است؟!! یعنی با هر پسوندی که باشه 3600 در میاد؟!:confused: بعد تاریخشون از کی استارت خورده میشه؟!
  4. سلام. یک سوال دارم. من یک سایت پنل پیامکی دارم (...

سلام.
    یک سوال دارم. من یک سایت پنل پیامکی دارم ( KRMSMS.com ) و یک مدت پیش کلا قالب سایت و مطالب سایت رو عوض کردم.حالا یک مشکل پیش اومده و توی گوگل که سرچ میکنم کهکشان رایانه مازند( اسم سایتم) آدرس...
  5. یک سوال برام پیش اومد. حالا فرض کنید من یک میل...

یک سوال برام پیش اومد.
    حالا فرض کنید من یک میل سرور دارم و ایمیل تبلیغاتی زیاد میفرستم و آدرسی که میزارم نمایش داده بشه آدرس ایمیل سایتم باشه که هرکسی خواست جوال بده و ارسال های ناموفق به ایمیلم...
  6. پاسخ
    4
    نمایش ها
    13,705

مرسی. خیلی مفید بود من هم اطلاعی از این موضوع...

مرسی. خیلی مفید بود من هم اطلاعی از این موضوع نداشتم
  7. سلام. دوست عزیز من تا الان از هاست رایگان استفاده...

سلام. دوست عزیز من تا الان از هاست رایگان استفاده نکردم اما یک زمان هایی دنبالش بودم که بگیرم اما این هاست ها محدودیت دارن.بخاطر همین محدودیت ها نمیتونی یک سری از این کارها رو انجام بدی. مثلا بعضی از...
  8. موضوع: پاک کردن هاست

بوسیله KRM.insert
    پاسخ
    3
    نمایش ها
    6,263

ممنون دوست عزیز. سوال کردم و پاسخم را گرفتم البته...

ممنون دوست عزیز. سوال کردم و پاسخم را گرفتم البته این جا هم میزارم شاید بدرد انجمن بخوره.

که البته اگر میخاید ایمیل هایی که ساختید پاک نشه و بقیه تنظیمات دوباره انجام نشه با پوشه های دیگه کاری...
  9. خیلی خوبه که این بخش راه افتاده واقعا طلاهاست...

خیلی خوبه که این بخش راه افتاده واقعا طلاهاست نیاز به انجمن داشت:rolleyes:
  10. پاسخ
    48
    نمایش ها
    468,065

این کار واقعا برای این سایت نیاز بود. پشتیبانی...

این کار واقعا برای این سایت نیاز بود. پشتیبانی عالی دارید انجمن هم که اضافه بشه پیشرفت بیشتری میکنید.
    موفق باشید

- - - Updated - - -

این کار واقعا برای این سایت نیاز بود. پشتیبانی عالی دارید...
  11. پاسخ
    8
    نمایش ها
    9,113

با سلام دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم...

با سلام
    دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم شما یه هزینه ای پرداخت میکنید و یک فضا به مدت یک سال در اختیار شما قرار داده میشه حالا چه یک درصد از این فضا استفاده کرده باشید و چه 100 درصد فرقی...
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11