نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: هاست معمولی یا حرفه ای؟

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست

هاست معمولی یا حرفه ای؟

من قصد راه اندازی یه فروشگاه دانلود فایل دارم.
    سوال 1: هاست معمولی بخرم یا هاست حرفه ای؟؟ از لحاظ سرعت بارگزاری این دو هاست متفاوتند؟
    از چه نظرهای متفاوتند؟ خواهشا واضح بگین

سوال 2: آیا من میتوانم یک هاست 200 مگابایتی cpanel برای سایت خود بخرم و در کنارش هاست 20 گیگابایتی ارزان بدون دیتابیس بخرم و از طریق سابدامین به هم متصل کنم و فایل ها را در هاست ارزان دانلود کنم و لینکشان را در هاست 200 مگابایتی قرار دهم؟ این کار سخته؟ یا به راحتی میتونم انجام بدم؟

کاربر جدید
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    باسلام
    بستگی داره چه سایتی و با چه آمار و ترافیکی داشته باشید !
    1. اگر سایتتون تازه تاسیس هست و روزانه زیر 300 بازدید کننده دارید یک گیگ یا حتی 500 مگابایت هاست معمولی سی پنل هم کفایت می کنه
    2. بله برای هاست دانلود و فایل هاتون از طریق هاست معمولی اقدام کنید و به راحتی میتونید ساب دامین ( برای مثال dl.domain.com‌ ) بهش متصل کنید و به راحتی در سایت یا سیستم مدیریتی خود ( وردپرس یا هر چیز دیگه ) استفاده کنید . کار ساده ای هست و مشکلی پیش نمیاد
    پ.ن :‌ از مدیران عذر می خوام و قصد جسارت نداشتم
    موفق باشید .

3. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از vahidz771 تشکر کرده اند:

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    سلام
    فکر میکنم پاسخ شما در تیکتی که در طلاهاست ارسال کرده بودید داده شده.
    سرویس های حرفه ای منابع (رم ، سی پی یو، پهنای باند) بیشتری دارند. سی پی یو و رم در سرویس های حرفه ای 50% بیشتر از سرویس های معمولی است.
    اگر سایت شما مصرف زیادی نداشته باشد و بیش از حد از منابع هاست استفاده نشود هیچ تفاوتی در سرعت لود احساس نخواهید کرد. ولی اگر بازدید یا مصرف منابع بالا باشد بهتر است از سرویس های حرفه ای استفاده کنید.

آیا من میتوانم یک هاست 200 مگابایتی cpanel برای سایت خود بخرم و در کنارش هاست 20 گیگابایتی ارزان بدون دیتابیس بخرم و از طریق سابدامین به هم متصل کنم و فایل ها را در هاست ارزان دانلود کنم و لینکشان را در هاست 200 مگابایتی قرار دهم؟ این کار سخته؟ یا به راحتی میتونم انجام بدم؟
    بله این کار هم به سادگی قابل انجام است.

با تشکر از کاربر عزیز آقا وحید

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)