نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پاک کردن هاست

کاربر جدید KRM.insert آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 11 پست

پاک کردن هاست

سلام .
    سوال برام پیش اومده میخواستم کمکم کنید. من یک هاست لینوکس حرفه ای از طلا هاست دارم و سایتم را آپلود کردم حالا بعد از مدت ها یک سایت جدید طراحی کردم و میخوام کل هاست رو پاک کنم و از اول سایت جدید را جایگزین کنم. میخواستم بدونم بعد از اینکه دیتابیس رو پاک کنم و بعد هم هاست رو هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی آدرس ایمیل هایی که ساختم پاک میشه و باید دوباره بسازم؟!! اگر راه بهتری پیشنهاد دارید ممنون میشم کمک کنید

کاربر جدید amirdesigner.ir آواتار ها
    34 بار تشکر شده در 16 پست
    سلام دوست عزیز
    شما اگر دامنه ای که دارید رو پاک کنید ایمیلهاتونم حذف میشن یا غیرفعال میشن !!! ولی اگر روت هاستتونو پاک کنید فکر نمیکنم آسیبی به اکانت های ایمیلتو برسونه !!!
    حالا بازم از مدیریت طلاهاست بپرسید که اگرم من اشتباه راهنماییتون کردم ، شرمندتون نشم
    تذکر : قبل از این کار یه بک آپ از دیتابیس و روت هاستتون بگیرید که خیالتون راحت باشه !!!
    ------
    موفق باشید

3. 3 کاربر به خاطر این مطلب مفید از amirdesigner.ir تشکر کردند:

کاربر جدید KRM.insert آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 11 پست
    ممنون دوست عزیز. سوال کردم و پاسخم را گرفتم البته این جا هم میزارم شاید بدرد انجمن بخوره.
    برای برگرداندن هاست مانند روز اول (زمان خرید) کارهای زیر را انجام دهید :

محتوای پوشه ی public_html را در File Manager سی پنل هاست خود پاک کنید.
    در سی پنل در بخش Email Accounts، ایمیل های ساخته شده را پاک کنید (اگر قبلا ایمیل ساخته اید)
    در سی پنل در بخش MySQL Databases، دیتابیس ها و یوزر هایی که ساخته اید را پاک کنید
    در بخش Subdomains، Redirects و Addon Domains، اگر قبلا موردی را اضافه کرده اید، پاک کنید.
    اگر در قسمت Simple DNS Zone Editor، چیزی اضافه کرده اید، آن را پاک کنید.
    در قسمت FTP Accounts اگر کاربری اضافه کرده اید آن را حذف کنید (دقت کنید که کاربرهای پیش فرض که توسط سی پنل ساخته شده اند را پاک نکنید. فقط اگر خودتان چیزی اضافه کرده اید و مایل هستید، ان را پاک کنید)
    که البته اگر میخاید ایمیل هایی که ساختید پاک نشه و بقیه تنظیمات دوباره انجام نشه با پوشه های دیگه کاری نداشته باشید و فقط پوشه Public-hrml را پاک کنید.

5. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از KRM.insert تشکر کرده اند:

Moderator
    89 بار تشکر شده در 40 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط KRM.insert نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. سوال کردم و پاسخم را گرفتم البته این جا هم میزارم شاید بدرد انجمن بخوره.

که البته اگر میخاید ایمیل هایی که ساختید پاک نشه و بقیه تنظیمات دوباره انجام نشه با پوشه های دیگه کاری نداشته باشید و فقط پوشه Public-hrml را پاک کنید.
    سلام
    بهتره بگیم محتوای پوشه public_html
    خود پوشه public_html نباید حذف بشه

7. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از talahost تشکر کرده اند:

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)