نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلاه برداری سایت www.3eo.in

کاربر جدید farzadroozdar آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست

کلاه برداری سایت www.3eo.in

با سلام.
    دوستان مواظب سایت [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ] باشید تا سر شما کلاه نزارند.

من تاریخ 10 / 11 / 1392 سایتم را به این سایت(آقای فکری) دادم تا سایتم را برام سئو کنند .

کل هزینه سئو را برای سایت من 300000 تومان برآورد کردند.
    من مبلغ 150000 تومان به حساب ایشان واریز کردم و قرار شد که در عرض 10 روز ایشان 50 درصد کار سئو را به من بدهند و بعد من 150000 تومان باقیمانده را پرداخت کنم تا کار سئو من را تمام کنند.
    ایشان قول دادند که در عرض این 10 روز بازدید من به روزی 200 نفر ورودی از گوگل خواهد رسید.قبل از اینکه سفارش سئو بدم ورودی گوگل من روزی 60تا بود .
    اما ایشان سئو من را که درست نکردن هیچ - خرابش هم کردن . . .
    الان هم گوشی شماره موبایل (09353595914) ایشان خاموش می باشد و در سایتشون درج کردن که فقط ارتباط از طریق یاهو ممکنه ...
    برای اینکه به شما ثابت کنم حرفام همه درسته حاضرم اطلاعات آی دی یاهوی خودم را به شما بدم تا شما با آی دی یاهو من به ایشان پی ام بدید و نتیجه را ملاحضه نمائید.

مواظب این سایت باشید تا سر شما کلاه نرود...
    لطفا این موضوع را به دوستان خود نیز اطلاع دهید تا اسیر این کلاه برداران نشوند.

هرگونه سئوال دیگری هم داشتید میتونید با موبایل من تماس بگیرید. 09351824115

با تشکر

کاربر دائمی
    52 بار تشکر شده در 51 پست
    متاسفانه از این نوع کلاه برداری ها زیاد شده و کاریش هم نمیشه کرد به جز این که خودمون دقت کنیم
    [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]
    طلاهاست،بزرگترین مرکز فروش هاست و دامنه در ایران

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    بهتر نیست به پلیس سایبری گزارش بدید تا حداقل سایت این فرد مسدود بشه ؟ اگر هم شکایت کنید طبق سند واریزی از حساب شما به حساب ایشون قضیه پیگیری میشه ولی خوب کار میبره و پیگیری می خواد

کاربر جدید farzadroozdar آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام. من گزارش های لازم را به پلیس فتا دادم و کار را از راه قانونی دارم پیگیری میکنم ...

اما خوب قطعا زمان بر است .

هدف از ایجاد این تایپیک هم این هست که اطلاع رسانی بشه تا سر دیگران کلاه نرود.

نکته بسیار مهم اینکه من فکر میکردم سایت مذکور فقط سر من را کلاه گذاشته . اما اگر عبارت " کلاه برداری سایت 3eo.in " را در گوگل جستجو کنید متوجه میشد که من توی اونها گم میشم.

لطفا خودتون تحقیق کنید و اگر دیدید حرفهای من صحت داره این مطلب را به اشتراک بگذارید.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)