صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: سرویس ایمیل

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست

سرویس ایمیل

سلام.من تازه به جمع شما ملحق شدم.
    برای شرکتمون که یه شرکت کوچیکه فقط و فقط یه سرویس ایمیل با دامنه اسم خودمون که میخاستم از طلاهاست بگیرم.
    قبلا از یه جای دیگه که حالا اسمشو نمیارم سرویس هاست اشتراکی گرفتیم که خیلی باهاش مشکل داشتیم.مخصوصا روزای اخرش که هیچی سند و رسیو نمیشد که بهمون گفتن اگه میخاین ترافیک هاست اشتراکی نداشته باشید سرور مجازی بگیرید که دیگه مشکلی نداشته باشین. اما سرور مجازیشون بدتر از هاست اشتراکی شون بود که عملا هیچ کاری نتونستیم باهاش انجام بدیم و هیچی سند و رسیو نداشتیم.پشتیبانی هم هر کاری کرد نشد که نشد.
    به ناچار دیگه نمیخایم با اون شرکت کار کنیم و بعد از تحقیق اینجا رو بهم معرفی کردن.
    حالا میخام همونطور که گفتم برای شرکتمون فقط سرویس ایمیل راه اندازی کنیم...سایت و ftp و این داستانا نمیخایم.نیازی بهشون نداریم.یه سرویس ایمیل میخایم که با مشتریامون در ارتباط باشیم.
    تعداد ارسال و دریافت ایمیلمون زیاده. مخصوصا تو Send کردن که مجبوریم به چند نفر ادرس CC هم بزنیم.
    .
    یه مورد مهم دیگه هم که خیلی برای ما مهمه میخایم که ادرس ایمیل رو تو Outlook 2013 ایمپورت کنیم.

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Admin عزیز...
    همونطور که گفتم چون ما با خیلی ها از طریق ایمیل در ارتباطیم مجبوریم آدرس CC خیلی بزنیم. زیاد در طول روز ایمیل میفرستیم و دریافت میکنیم .مشکلی نداره پس سرویس ایمیلتون؟
    من نتونستم تو خود سایتتون تیکت بدم. نمیدونم چطوری باید تیکت پشتیبانی بفرستم.تو سایت عضو شدم ولی جایی برای تیکت پشتیبانی ندیدم.
    یه سوال دیگه که داشتم میخاستم بدونم پنلش cPanel هست یا دایرکت ادمین؟؟؟
    بعد اینکه پنل سرویس ایمیل با round cube ــه ؟؟؟ چون ما همون round cube رو میخایم.

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    با سلام
    در هر بار میتونید 30 ایمیل را cc کنید و در هر ساعت حداکثر 300 ایمیل بفرستید (ارسال ایمیل تبلیغاتی به هر تعداد حتی خیلی کم ، مجاز نیست). اگر بیشتر از این تعداد بفرستید ممکن است آی پی شما توسط سیستم مسدود شود.
    در صورتی میتونید به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید که سرویس فعال داشته باشید، در غیر اینصورت میتونید برای طرح سوالاتون به بخش فروش تیکت ارسال کنید.
    پنل سی پنل هست و امکان استفاده از roundcube هم وجود دارد.
    در صورتی که سرویس مشکلی داشته باشد تا 30 روز میتونید درخواست برگشت وجه دهید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12