در زمان حاضر ویدئوهای آنلاین، ابزاری تقریبا جدید و در حال گسترش*اند. به منظور همه گیر شدن بازاریابی به طور اینترنتی، خیلی از کمپانی*ها از این امکان بهره می*گیرند. در طراحی سایتتان با به کارگیری از ویدئو*ها قادرید خدمات و کالا*هایتان را به همه جای دنیا عرضه کنید و در برابر دیدگان همه به نمایش بگذارید.

راهنمایی بصری

ویدئو، مدیای بصری خیلی قوی*ای به منظور ارتباط با کاربرانتان می*باشد. کاربران با دیدن ویدئو*ها تفریح می*کنند و در بسیاری از مواقع دیدن ویدئو را به خواندن کتاب یا نشریه ترجیح می*دهند. و این ترجیح دادن به علت آن است که سرعت فرستادن اطلاعات در این رسانه زیاد*تر از سایر رسانه*ها می*باشد. زمانی که برای توجه به مطلب*های ارائه شده در یک ویدئو می*کنید خیلی ناچیز*تر از موقعی می*باشد که برای خواندن یک بروشور می*نمایید. به همین خاطر کاربران کمتر وقتشان را به مطالعه کاتالوگ*ها و نشریه*ها می*گذارند.

برای مثال شما قادرید خصیصه*های خدمات و کالا*هایتان را به صورت یکجا، مختصر و مفید در یک ویدئوی کوتاه به نمایش بگذارید، که هم مورد دلخواه مشتریان و کاربران می*باشد و هم داده*های سودمندی را در کمترین زمان ممکن به کاربران انتقال می*دهند.

خدمات اشتراک گذاری ویدئو، نظیریوتیوبکه خیلی همه گیر شده می*تواند به گسترش راهکارهای عملی بازاریابی اینترنتی طراحی وب سایت شما یاری برساند. پس، آن*ها را مکمل بازاریابی اینترنتی خود بدانید.کارایی دیداری

ویدئو مدیا یی می*باشد که با به کارگیری آن قادرید نحوه عملکرد کالا*هایتان و همینطور امتیاز به کارگیری آن*ها را به کاربران و مشتریان طراحی وب سایتتان نشان دهید.

بعد کاربران با لحاظ کردن و به اشتراک گذاشتن ویدئوی وب سایت شما با اشخاص و گروه*های دیگر، به بالا رفتن و پیشرفت برندتان یاری خواهند کرد که این کار بالا رفتن اعتبار طراحی سایت شما را در بین کاربران و مخاطبان به دنبال خواهد داشت. پدید آوردن ویدئوی حرفه*ای که هدف ایجاد آن کاربران و نیازهای آنهاست، منجر می*شود استفاده کنندگان مدت زیادی را در طراحی سایتتان سپری کنند و به تماشای آن را بنشینند.بهینه سازی نمودن ویدئو

علت دیگر به کارگیری ویدئو در کسب و کار*های آنلاین و بازاریابی اینترنتی سئو و بهینه سازی سایت نزد موتورهای جستجوگر است. ویدئو*ها در رنگینگ وب سایت اثر بیشتری را دارا هستند و اگر به صورت دقیق و صحیحی به کار گرفته شوند منجر به بالا رفتن کاربران و مشتری*ها خواهند شد. این افزایش رد و بدل پیام*ها و آمار بازدید، بالا رفتن مشتری (ب*ها تبدیل) و همینطور بالا رفتن فروش را به همراه خواهد داشت.

افزون بر این ویدئو*ها به ترقی رتبه بندی طراحی سایتتان یاری می*رسانند و شما را به صفحه نخست گوگل هدایت می*نمایند.

برای تایید این موضوع بایست در انتخاب عنوان ویدئویتان دقت کنید و مناسب*ترین واژه*های کلیدی مربوط را به کار بگیرید و هر جا که نیاز بود لینک*ها را مورد بهره برداری قرار دهید. چون لینک*ها هم منجر به افزایش رتبه بندی طراحی سایتتان می*گردند.برتری*های بازاریابی ویدئویی

جذاب بودن بصری – مدیای مورد پسند کاربران

شانس پیشرفت - این مدیا در حال گسترش و بهینه شدن می*باشد و پتانسیل بالایی برای توسعه در آینده دارد.

بسط شخصیت برندسازی

در ارتباط بودن و دسترس پذیربودن

مورد هدف قراردادن مشتریان متمرکز و سودمند

افزایش آمار بازدید و رتبه بندی هدفمند

از سایر برتری*های بازاریابی ویدئو در طراحی سایت کم بودن هزینه، اثرگذاری زیاد، بالا بردن شرایط نمایش، تبلیغات و بازاریابی، ایجاد اعتبار و اطمینان هستند.