نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: فروش سایت خبری و سرگرمی آماده دلقک

کاربر جدید Che Guevara آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست

فروش سایت خبری و سرگرمی آماده دلقک

درود به همه دوستان

بنا به خاطر مشکل کاری بنده تصمیم به فروش سایت خودم شدم که وقتی برسیش کنید متوجه میشید که قیمتی که بنده داده ام خیلی کمتر است و ارزش سایت بیشتر از قیمتی که میدمه....

امکانات و توضیحات :

دارای قالب وردپرسی اختصاصی با طراحی شیک به همراه 4200 پست اختصاصی و عمومی ( خودتون وقتی سایت رو باز کنید متوجه منظورم میشوید)
    دارای انجمن سرگرمی و تفریحی با قالب زیبا و اختصاصی به همراه 7200 پست منظم و بدون اسپم..
    دارای 530 کاربر عضو و فعال انجمن
    سن دامنه یک سال و یک ماهی میشه ، و تمدید دامنه هم حدود یک ماه پیش انجام شده...
    حدود 10 روزی هم میشه یک عدد هاستینگ خوب با سرور فرانسه خریداری شده ( هاست سایت یک ساله می باشد یعنی تازه خریداری شده حدود 10 روز میشه)
    به قول معروف هر چی هست همینه دوستان

نکته : برای این سایت واقعا زحمت زیادی کشیده شده و با سلیقه کاری خودم ویرایش و درستش کردم امید وارم مورد پسند دوستان واقع شده باشد...

دلیل فروش :

بنده چون کارم اداری هست یعنی یه جورایی تو شرکت های خصوصی مشغول به کار می باشم و از همه مهم تر این که هزینه ای که انشالا از فروش این سایت خواهم گرفت خرج عمل یه دوست بسیار صمیمیم خواهد شد که از لحاظ مالی زیر فقر می باشد و این هم در حد توان بنده یه جور کمکی میشه که مشکل ایشان حل بشود

از دوستان اگر کسی همچین سایت زیبا و آماده ای که آینده خوبی هم داره لازم داره لطفا با من تماس بگیرد تا در صورت نیاز سایت واگذار داده شود . با تشکر از همه دوستان و کاربران انجمن.

آدرس سایت : [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]

آدرس انجمن : [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]

شماره تماس : 09356003610

ایمیل : [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ] - [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]

آیدی تلگرام : Haji_Z@

لطفا توجه فرمایید قبل خرید کامل سایت رو برسی و آنالیز فرمائید اگر باب میل شما بود بخرید

قیمت بنده 1/000/000 تومان می باشد که در مقابل این مجموعه پولی نیست اگر حساب کنید فقط 300 تومان برای هاست یک سالش دادم که اونم به عنوان هدیه از طرف من به شما

یا حق...
    ویرایش توسط Che Guevara : 2017-11-18 در ساعت 19:15 دلیل: اصلاح فونت

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)