نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فروش دامنه alexachat.in

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست

Smile فروش دامنه alexachat.in

بسم الله الرحمن الرحیم

فروش دامنه alexachat.in

این دامنه مخصوص چت روم میباشد و مطمئن رقیب های بالایی دارد

جهت خرید و استعلام قیمت این دامنه میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
    شماره های تماس :

031-32264827
    09101600770

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    اقای جلال مظاهری کوهپایی معروف به ارمان دی جی بکس مدیر سابق گلدن طرح و هاست پرداز یک کلاهبردار حرفه ای می باشد-از ایشون چیزی نخرید=چرا؟؟من از ایشون یه چت روم گرفتم به اسم ماهی چت بعد یه مدت رومو فروختم و یه روم دیگه از ایشون گرفتم به اسم زیگزاگ چت,چت روم رو بستن و حتی دامنه رو ندادن=مبلغ300هزار تومنم بابت اموزش طراحی چت روم و شریک شدن با ایشون از من گرفتن که هنوز پول مارو ندادن=چت روم فری چت هم روم دوستم بودم که دامنه رو نداد رومو هم تعطیل کرد ازشون شکایت کردین ولی مسئولین پاسگونیستن=الان دامین ماهی چت تقریبا 5تا دامین دست ایشونه فقط برای این که مدیر ماهی چت شکایت نکنه یه دامین رو دادن بقیه رو بالا کشیدن=من از دوستان عذرمیخوام اینجا جای بحث نیس فقط برای اطلاع رسانی عرض کردم,از این اقا هیچی نگیرین چون بعدا مشکل پیش میاد=حرف من رو قبول ندارید از مدیر ماهی چت بپرسید که رفته شکایت کرده=از مدیر قبلی فری چت بپرسید و خیلی از دوستان دیگه که دنبال شکایت و پولشون نرفتن,کدوم طراحی 20تا خط عوض میکنه؟ایا عوض کردن این همه خط به معنای دور زدن مشتریان نیست؟؟ایا به معنای کلاهبرداری نیست؟؟با یه نفر مشکل داره با دو نفر داره این همه دیگه چی؟؟-اقای مظاهری این پولا خوردن نداره عزیز من
    جلال مظاهری کوهپایی 09309990062 03153661657 09338039320 0939384807 09101600770

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    جناب اقای محمد محمدی اولندش هاست پرداز کاشکی مال من بود که بدش میاد این سایت مال اون نباشه

دومندش بنده فقط یک خط عوض کردم اونم 09338039320 اونم چون مال قبلا بوده دیگه نیاز نداشتم و قطعش کردم شماره های بنده 09101600770 و 031-32264827 هست

طبق این حرف هایی که جنابالی زدید ماهی چت میتونید باهاشون تماس بگیرید ببنید دامنه هاشون چی شده یه سری حرف اضافه زدید که جواب شما این است
    اگر شما مدرک برای ثابت کردن این قضیه دارید بسم الله چرا رو نمیکنید ؟؟
    در ضمن شما که میگید شکایت کردید اگر واقعا شکایک کرده باشید مطمئن باشید اون ها مراجعه میکنند برای این کار

از مدیر این انجمن خواهش میکنم مشخصات ای پی این شخص رو به من بدند برای شکایت از ایشون که الکی جو سازی میکنند

شماره تماستون هم بزارید کارتون دارم

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)