سلام دوستان. من با استفاده از وردپرس یک وب سایتی رو راه اندازی کردم. در وب سایتم پلاگینی رو نصب کرده بودم که وقتی پستی در سایت منتشر میکردم به صورت خودکار به کانال تلگرام وب سایت هم ارسال میشد. اما خب میدونید که تلگرام بسته شده و دیگه الان این پلاگین کار نمیکنه. حالا کانال وب سایت من با تعداد زیادی ممبر دیگه بالا نمیاد و این افزونه هم دیگه به کار من نمیاد و به همین دلیل من به مشکل برخورد کردم. بعد از بسته شدن تلگرام من جست و جو کردم برنامه شبیه تلگرام چیست تا بتونم یک [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ] پیدا کنم اما متاسفانه وب سایت ها برنامه های زیاد جالبی رو معرفی نکرده بودن به جز یک وب سایت که برنامه گوگل الو (Google Allo) رو معرفی کرده بود که به نظرم این برنامه شبیه تلگرام هستش. اما من میخوام بدونم ایا پلاگین و یا برنامه نویسی هست که بتونه برای من یک پلاگین بنویسه تا این بار پست های سایتم رو به کانالم در گوگل الو انتقال بده یا خیر. راستش دیگه نمیخوام کانال من بسته بشه اینطوری اگر هر بار بخواد یک پیام رسان بسته بشه و ضربه زیادی چه از بعد هزینه ای و چه از بعد زمانی میخورم. از عزیزانی که در این زمینه اطلاعات دارن خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن. مرسی