صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

موضوع: مشکل سرور پربازدید و چند سرور دیگر

Moderator
    89 بار تشکر شده در 40 پست

مشکل سرور پربازدید و چند سرور دیگر

با سلام
    احتمالا متوجه شدید که اینترنت ایران با اکثر آی پی های دیتاسنتر Redstaion.com مشکل پیدا کرده..

تا جایی که ما بررسی کردیم مشکل مربوط به دیتاسنتر نیست و به اینترنت ایران بر می گردد. شما به راحتی می تونید سایت را با VPN یا اینترنت خارج از کشور باز کنید ولی لود با اینترنت ایران بسیار مشکل است.
    DNS هایی که دچار این مشکل شده اند :
    ns19 , ns20
    ns21, ns22
    ns27, ns28
    ns29, ns30
    ویرایش توسط admin : 2013-12-01 در ساعت 10:15

کاربر جدید
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    من اصلا دوست ندارم موج منفی بفرستم ولی
    کی می تونه جواب کاربر ها رو بده که ناراضی اند؟
    و کی میتونه مشکل رو حل کنه؟
    از همه بدتر اینه که از دست تو کاری برنمیاد و کاربرات هم شدیدا به سایتت نیاز دارند.
    امیدوارم هرچه سریع تر حل بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط golpa نمایش پست ها
    جناب بنده 6 ماه پيش با اين مشكل مواجه شدم و بهتون اطلاع هم دادم، جالبه كه ادمين سايت خودش نتونه سايتش رو ببينه و بايد dns*ست كنه،ولي مشتري ها ميبينن
    با تشكر
    RD
    سلام
    تا جایی که من بررسی کردم مشکل از سرور و به احتمال بالا شبکه سروره
    [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]
    البته طلاهاست از نظر کیفیت هاست ها بسیار خوبه ولی خب حل این مشکل از دسترسشون خارجه باید از دیتاسنتر مشکل حل بشه
    اول از همه دوستان بررسی هاتون رو دقیق تر انجام میدادید و متوجه میشدید که کلا دسترسی آی پی ها از آی اس پی قطع بود نه دیتاسنتر نه سرور و خود طلا هاست . الان هم مشکل حل شده
    [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]

3. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از hoka تشکر کرده اند:

کاربر جدید p_ecommerce آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست

دوستان گرامی که نسنجیده پیام ارسال کرده اند ، هیچ موقع یک مدیر برای رسیدن به موفقیت به مشتریاش دروغ نمی گه ،
    جدا از این قضیه من از ابتدای تاسیس طلاهاست ازشون سرویس می گیرم و همچنان هم ازشون راضیم و می دونم امکان نداره پشتیبانی غلط به مشتری هاشون بدن .

حالا هر طور خودتون تصمیم می گیرید ، برای من که اثبات شده .
    موفق و پیروز باشید

اینجا مازندران ، آزاد شد
    امن و امان
    ویرایش توسط p_ecommerce : 2013-12-02 در ساعت 11:17

5. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از p_ecommerce تشکر کردند:

کاربر جدید
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    با سلام و عرض ادب

باید خدمت همه دوستان عرض کنم و به جرات بگم مدیریت طلا هاست در ایران بی نظیره و همیشه سعی کرده با صداقت کار کنه و بهترین خدمات رو بده
    با یک یا دو روز مشکل بی انصافیه که کل زحمات کسی رو زیر سوال ببرید
    من چند ساله مشتری ایشون هستم با کسای دیگه هم کار کردم که ادعای زیادی داشتند ولی طلا هاست واقعا تکه
    ضمنا اطلاعات بالا و صداقت کاری ،خوش قولی در سر لوحه کار این دوست عزیز هست

انشالله همیشه جناب بهزادی موفق و موید باشند

7. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از kianfar تشکر کردند:

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_dastjani نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من بررسی کردم مشکل از سرور و به احتمال بالا شبکه سروره
    http://host-tracker.com/check_res_ajx/14083745-0/
    البته طلاهاست از نظر کیفیت هاست ها بسیار خوبه ولی خب حل این مشکل از دسترسشون خارجه باید از دیتاسنتر مشکل حل بشه
    سلام
    این مشکل مربوط به یکی از سرورها بود و حدود آخر شب ایجاد شد، سرور تحت حمله شدید بود و برطرف شد.
    البته ارتباطی به این موضوع ندارد چون مشکلی که در این تاپیک نوشته شده سراسری است و برای خیلی از شرکت ها ایجاد شده. حدود 2 هزار تا از سایت های کاربران طلاهاست هم مشکل پیدا کردند.
    سرورهای جدید در حال راه اندازی هستند و اگر مشکل حل نشود تا پس فردا تمام سایت هایی که تحت تاثیر این مشکل هستند به دیتاسنتر دیگری منتقل می شوند

9. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از admin تشکر کرده اند:

کاربر جدید
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    بنده با پشتیبانی وایمکس تماس گرفتم گفتن تا حالا یک مورد گزارش هم نداشتیم و شما اولین کسی هستسد که دارید گزارش این جور خرابی رو میدید
    دوستان همونطور که ادمین محترم میگه تا تماس نگیرید اونا متوجه مشکل نمیشن که پیگیری کنن لطفآ تماس بگیرید

11. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از baran تشکر کردند:

کاربر جدید
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    این مشکل رو من در دو هاستینگ دیگه داشتم و پیگیری*های خیلی زیادی در خصوصش داشتم که نتایج و اتفاقات و دلایلی که وجود داره رو اینجا می*گم که بدونید :
    این مشکل به این علت رخ می*ده که آی اس پی ها میان آی پی سرور رو محدود می*کنن و اغلب به این خاطر هست که اون آی پی با آی*پی های خیلی نزدیک به اون یا اداره همزمان برای وی پی ان فروشی و پراکسی استفاده میشه یا اینکه قبلا شده (و احتمال زیاد در وی پی اسی که به مشتری فروخته میشه اکانتی جهت این کار هم فروخته شده) که آی اس پی ها میان کلا آی پی رو محدود می*کنن
    مشکل معمولا در آی*اس پی شاتل اول از همه به وجود میاد و پس از اون به ترتیب پارس*آنلاین، مخابرات، مبین نت و ایرانسل
    من این مشکل رو اخیرا با هاستینگی که از هتزنر خدمات می*گرفت داشتم. در ابتدای امر گفتند مشکله شاتله. من خودم از شاتل پیگیر شدم و ارجاع دادن به مدیر شبکه و با مدیر شبکه بحث و ... و ایشون می*گفتن مشکل ما نیست. در نهایت گفتم مشکل نیم سرورهاتونه ! در صورتی که سایت بیش از دو سال هیچ تغییری رو نیم سرورهاش اعمال نشده بود. برای اثبات نیم سرورها رو عوض کردم و بردم رو یکی دیگر از دامنه هام و همچنان مشکل ادامه داشت تا دو سه رو بعد خود مدیر شبکه شاتل با من تماس گرفت (و تو این چند روز به مشتریای ما می*گفتن مشکل از هاست و اونا هم شاکی میشن در نتیجه که سر این موضوع هم دعوای مفصلی داشتم با مدیر پشتیبانی شاتل که اگه کارمندات نمی*فهمن بی*خودی به مردم اطلاعات غلط ندن) و گفت این مشکل واسه خیلیا پیش اومده و از من خواست در خصوص رفعش کمک کنم که تعجب برانگیزه ! که من شماره تماس مدیر سرور رو بهش دادم و بعد از یک هفته مدیر سرور به همه مشتریاش ایمیل داد که آی پی قبلی عوض شد و آی پی جدید گذاشتیم.
    نکته*ی مهم اینکه من در ابتدای مشکل بهشون گفتم باید آی پی تون رو عوض کنید و به من با حلت مسخره گفتن که همچین مشکل خاصی نیست که ما آی*پی عوض کنیم. مگه الکیه و ... . اما در نهایت همین کار رو کردن

پس در نتیجه این دو مشکل که طی 3 سال گذشته واسه من رخ داده طلاهاست در نهایت باید آی خود را عوض کند در غیر این*ٌورت همچنان مشتریانش باید بدوند و به نتیچه نرسن و یا هاستشون رو عوض کنن یا ...

من خودم بعد این مشکل هر طور که شد و با هر هزینه ای رفتم و مستقیما از یک دیتاسنتر آمریکایی خدمات گرفتم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط baran نمایش پست ها
    بنده با پشتیبانی وایمکس تماس گرفتم گفتن تا حالا یک مورد گزارش هم نداشتیم و شما اولین کسی هستسد که دارید گزارش این جور خرابی رو میدید
    دوستان همونطور که ادمین محترم میگه تا تماس نگیرید اونا متوجه مشکل نمیشن که پیگیری کنن لطفآ تماس بگیرید
    هر کسی تماس بگیره همینو بهش می*گن !
    و گفته*ی ادمین هم در خصوص تعدد تماس درست نیست. چرا که هیچ کدوم از اپراتورها نمیان یادداشت یا اعلام کنن از فلان هاست چند نفر تماس گرفتن !! چرا که بعد از اینکه به شما جواب دادن مشکل خودتونه تموم میشه میره و ثبت می*کنن که مشکل حل شده

13. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از ebadgh تشکر کردند:

کاربر جدید p_ecommerce آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    امروز پنجشنبه : بازم همون آشو همون کاسه

15. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از p_ecommerce تشکر کرده اند:

مدیرکل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط p_ecommerce نمایش پست ها
    امروز پنجشنبه : بازم همون آشو همون کاسه
    سلام
    خیلی از سایت هایی که در این رنج آی پی بودند منتقل شدند.
    حدود 900 سایت باقی مانده که امروز و فردا منتقل می شوند.

17. 3 کاربر به خاطر این مطلب مفید از admin تشکر کردند:

مدیرکل انجمن
    سلام
    تمام سایت ها منتقل شدند.
    لطفا اگر خطا یا مشکلی در سایت خود مشاهده کردید حتما تیکت ارسال کنید.

19. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از admin تشکر کردند:

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    امروز دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲

اینترنت مخابرات در قزوین و اصفهان و اینترنت شاتل در رشت تست کردم سایتم باز نشد . ولی با وایمکس مبین نت باز میشه

حال به نظر شما چقدر باید صبر کنیم ؟؟

ادرس سایتم [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)