نقل قول نوشته اصلی توسط masoud68 نمایش پست ها
سلام خسته نباشید
چندسالی هست دامنه از طلاهاست میگیرم پشتیبانی و جوابگو بودن عالی بود ولی متاسفانه تا تحریم دامنه ها رخ داده یه مشکل بنده دارم داخل تیکت جواب میدید نامفهوم هست.شاید برای خیلی ها نامفهوم باشه.
بنده میخوام آدرس ایرانی رو به خارجی تغییر بدم ، کشور رو انتخاب میکنم خب کدپستی و شماره تلفن و شهر رو هم میخواد این موراد رو چی وارد کنیم؟؟؟(ایرانی باشه که باز ریسلو متوجه میشه)
بنده داخل پنلم دوتا com و یکی org دارم گفتید primary رو تغییر بدم.خب این مورد از کجا باید تغییر داد؟؟؟( داخل پنل دامنه اصلا پیدا نکردم).
اینجا فرمودید :
همچنین در پنل دامنه در منوی Profiles میتونید اطلاعات هویز را به اطلاعات غیر ایرانی تغییر دهید. (اطلاعات ورود به پنل دامنه قبلا برای شما تیکت و ایمیل شده)
بخش پروفایل بنده سه تا اسم از من ایجاد شده دوتا دامنه رو درست به نام خودم هست یکی هم نام قدیمی قبل از ویرایش
برای تغییر primary و تغییر کشور و ... آموزش بذارید اینقدر تیکت نذاریم و گیج نشیم.
سلام
نیازی به تغییر اطلاعات نیست. در هر صورت دامنه ها باید منتقل شوند. فقط در صورتی که بخواهید دامنه جدید ثبت کنید و خطا دریافت کنید میتونید با تغییر اطلاعات به خارجی دامنه ثبت کنید. اگر مشکلی در این مورد داشتید تیکت ارسال کنید تا تغییرات توسط ما انجام شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud68 نمایش پست ها
الان از 10 تا شرکت بیشتر ایمیل به بنده زدن ریسلو تحریم کرده دامنه های خود را سریعا انتقال بدید.بنده میخوام مشکلم همینجا حل بشه که شرکت های دیگه انتقال ندم.
( اصلا دامنه های منو این شرکت ها نه عضو بودم نه میشناختم اصلا ایمیل رو با نام دامنه هام دارن بهم ارسال میکنن )
این شرکتها متاسفانه در حال سوء استفاده از سادگی یا بی اطلاعی کاربران هستند. با دروغ گویی و شایعه پراکنی و ایجاد استرس مشتری ها را فریب میدهند.
پاسخی که ریسلو به نمایندگان داده:
کد:
We have announced new policy restrictions in our email of July 14, 2017. Unfortunately our company is not able to offer you any sustainable solution for the products and services affected by these restrictions.
We can only advise you to find another vendor, and gradually transfer your domain portfolio there within the next 12 months.
Please rest assured that we will do our utmost to help you transfer these domains. We have no intention to withhold or delete any domains.
گفته که تا ۱۲ ماه آینده مهلت دارید دامنه ها را منتقل کنید.
با این شرایط نگران دامنه خود نباشید. ریسلو در مقامی نیست که بخواد دامنه را مسدود یا حذف کند. اجازه چنین کاری را ندارد.
ما در کمتر از ۱ ماه آینده امکان انتقال دامنه به شرکت جدید را فراهم میکنیم. الان هم پنل جدید آماده است ولی قبل از انتقال باید بعضی شرایط را بررسی کنیم.