نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نحوه ایجاد لینک در سایت

کاربر جدید
    1 بار تشکر شده در 1 پست

نحوه ایجاد لینک در سایت

با سلام
    اداره صنعت و معدن و تجارت بابت نماد اعتماد الکترونیکی سایت ها ابتدا نماد موقت می دهد و معیارهایی مانند نحوه ثبت و پیگیری سفارش ، در مورد شخص ، در مورد تماس ، چگونگی سفارش دادن می خواهد بپرسد چون سایت و هاست را دارم و برنامه را نصب شده سیستم کارت شارژ و فروشگاه اینترنتی دارم اما نمی دانم چگونه لینک ایجاد کنم . مانند یک صفحه جداگانه میاد.
    من به برنامه نویسی خیلی علاقه دارم . متسفانه در شهرستان محروم و مرزی سراوان که تا پاکستان 60 کیلومتر بیشتر فاصله ندارد. ما در دانشگاه آزاد رشته های کامپیوتر نداریم . می تونید کمک کنید تا از ابتدا و معرفی کتابها و جزوات مفید راهی هست من برنامه نویسی را یاد بگیرم. ممنون می شم. زکات علم و دانش در آموختن آن است.
    ممنون از لطف دوستان
    .

کاربر جدید amirdesigner.ir آواتار ها
    34 بار تشکر شده در 16 پست
    دوست عزیز شما مشکلتونو دقیق مشخص نکردین !!
    میخواهید نمادی که گرفتید رو پایین سایتتون بذارید؟؟؟ مثل سایتهایی که نماد دارند؟؟؟
    اگه مشکلتون اینه من کدشو بهتون بدم

کاربر انجمن mybbsupport آواتار ها
    43 بار تشکر شده در 30 پست
    من متوجه نشدم مشكل كجاست ؟

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    سلام
    متاسفانه من هم متوجه مشکل نشدم. می خواهید نماد موقت را در سایت قرار بدید؟

کاربر جدید
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    دوستان سلام من نماد موقت را با استفاده از راهنمایی ها در سایت گذاشتم آدرس سایت من [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ] است و چون مدت نماد موقت دارد به اتمام می رسد به من گفتند در داخل صفحه سایت چند صفحه با عناوین در مورد شرکت و آدرس - راهنمایی خرید- پیگیری خرید- و همین موارد که صفحه عین یک لینک که اول سایت مثلا نوشته می شه ....../admin ایجاد صفحه با نوشتن نحوه کد گذاشتن و در کجا و چگونه متن توضیحات فارسی ام را بنویسم ممنون می شم کمکم کنید دوستان محترم.

کاربر جدید toot آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    به نام زیبای مطلق
    سلام
    اول: برای قرار دادن هر لینکی در سایت یا وبلاگ باید اون لینک را در قسمت قالب سایت یا وبلاگ قرار بدی( هر جای قالب می تونی قرار بدی)
    دوم:اگه سایت را راه اندازی کردی باید محصولاتت را درونش قرار بدی و بعد درخواست نماد موقت بدی و اگر هم نماد را داری می تونی باز لینک اون را در قسمت قالب سایتت قرار بدی.
    سوم:برای برنامه نویسی نیز مانند تمام رشته ها می تونی در اینترنت جستجو کنی و کتابها و جزواتش را پیدا کنی یا حتی دانلود کنی و خودت توی خونه یاد بگیری مگه اونایی که در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند استاد دارند؟ با کتاب یاد می گیرند.
    در ضمن اگه سایت یا فروشگاه دارید لازم نیست برای مدیریتش حتمابرنامه نویسی بدونید بلکه کار با سایت و روش جذب بازدید کننده را باید بلد باشید.
    اگه بازم راهنمایی خواستی موردی بگو(یعنی منظورت را باز کن که دقیقا چه چیزی احتیاج داری)
    با تشکر

- - - Updated - - -

با سلام دوباره
    من از سایت شما بازدید کردم و متوجه شدم که شما دارای سایت فروش کارت شارژ هستید.چنین سایت هایی قالبا با محدودیت هایی همراه است که از آن جمله می توان به محدودیت در ایجاد پست های جدید،محدودیت امکانات سایت و... اشاره کرد و همانطور که قبلا گفتم باید از قسمت ویرایش قالب سایتتان روی صفحات اعمال ویرایش انجام بدید
    ویرایش توسط toot : 2013-02-03 در ساعت 20:26

کاربر جدید KRM.insert آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 11 پست
    چون مدت نماد موقت دارد به اتمام می رسد
    مگه هرکی درگاه آنلاین بانک ملت رو داره باید نماد موقت بگیره؟!!! من هم درگاه بانک ملت رو دارم اما دنبال گرفتن نماد نرفتم اگر کسی چیزی میدونه بگه

کاربر جدید toot آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    سلام
    نه الزامی نیست که حتما باید برای فروشگاه نماد اعتماد موقت داشته باشی ، نماد اعتماد یه چیزی تو مایه های استاندارد خارج از اینترنته ولی چون هنوز بین مردم ما درست جا نیافتاده اجبار به وجودش نیست . در ضمن من فکر می کنم مردم بیشتر به دنبال ارزانی یک کالا می گردند و نه نماد اعتماد موقت
    ویرایش توسط toot : 2013-02-04 در ساعت 6:20

9. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از toot تشکر کرده اند:

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)