نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کشف حفره امنیتی در وردپرس (بسیار مهم)

Moderator
    89 بار تشکر شده در 40 پست

کشف حفره امنیتی در وردپرس (بسیار مهم)

اخیرا یک مشکل امنیتی در وردپرس پیدا شده و باعث هک شدن خیلی از سایت ها شده است. این حفره امنیتی حدود ۶ سال همراه wordpress بوده و به تازگی کشف شده است.
    اگر از وردپرس استفاده میکنید هرچه سریعتر برای جلوگیری از هک شدن سایت خود، آن را به جدیدترین نسخه به روز رسانی کنید. نسخه های پایین تر از 5.0.3 مشکل امنیتی دارند.
    اگر سایت وردپرسی شما هک شده یا ناخواسته به سایت های دیگر ریدایرکت میشود جهت رفع مشکل این آموزش را ببینید و یا با پشتیبانی وردپرس تماس بگیرید.

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام من وردپرسم آخرین نسخه 5.1 هست. موضوعی که من کلا درگیرش هستم با امنیت حملات Brutal Force هست. گاهی داشتم تا دو هزار بار تست کردن تو قسمت لاگین که البته پسورد من قوی هست. برای لاگینم ریکپجای گوگل گذاشتم. XML-RPC رو غیر فعال کردم . امنیت محلی brutal force رو با افزونه ithemes ست کردم که گزارش می ده و یا بن می کنه. تمام موارد امنیتی رو هم لحاظ کردم. موضوع اینه این وارد شدن رباط ها باعث هدر رفتن رم می شه و نمی دونم با اینکه ریکپچا گذاشتم اصلا چطور تست می کنن! چون تا تیک رو نزنن اصلا ورود فعال نمی شه! همین الان که دارم می نویسم تو چند ساعت گذشته 92 تا ورود بروت فورس گزارش شده که عکسشو گذاشتم. ضمنا سایتم هم روی طلاهاست است.
    چه باید کرد کلا اینا تست نکنن
    کشف حفره امنیتی در وردپرس (بسیار مهم)-2019-03-03_015558-jpg

Moderator
    89 بار تشکر شده در 40 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassankarami نمایش پست ها
    سلام من وردپرسم آخرین نسخه 5.1 هست. موضوعی که من کلا درگیرش هستم با امنیت حملات Brutal Force هست. گاهی داشتم تا دو هزار بار تست کردن تو قسمت لاگین که البته پسورد من قوی هست. برای لاگینم ریکپجای گوگل گذاشتم. XML-RPC رو غیر فعال کردم . امنیت محلی brutal force رو با افزونه ithemes ست کردم که گزارش می ده و یا بن می کنه. تمام موارد امنیتی رو هم لحاظ کردم. موضوع اینه این وارد شدن رباط ها باعث هدر رفتن رم می شه و نمی دونم با اینکه ریکپچا گذاشتم اصلا چطور تست می کنن! چون تا تیک رو نزنن اصلا ورود فعال نمی شه! همین الان که دارم می نویسم تو چند ساعت گذشته 92 تا ورود بروت فورس گزارش شده که عکسشو گذاشتم. ضمنا سایتم هم روی طلاهاست است.
    چه باید کرد کلا اینا تست نکنن
    کشف حفره امنیتی در وردپرس (بسیار مهم)-2019-03-03_015558-jpg
    سلام
    اگر کد کپچا فعال کنید و وردپرس و افزونه ها مطمئن و به روز باشند و از رمزهای ساده استفاده نکنید هیچ مشکلی ایجاد نمیشود. (نیاز به پلاگین های امنیتی دیگر هم نیست)
    همانطور که در تصویر مشخص است تست ها هر چند دقیقه یکبار انجام شده اند و این کار مشکل امنیتی ایجاد نمیکند.

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    ممنون از اطلاع رسانیتون.