نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تغییر دامنه وردپرس

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست

تغییر دامنه وردپرس

با سلام
    گاهی اوقات کاربران بنا به دلایلی قصد تغییر دامنه وردپرس را دارند برای همین منظور از پشتیبانی هاست خود درخواست میکنند که دامنه هاست را تغییر دهد.
    این کار شاید در ظاهر مشکلی ایجاد نکند ولی وقتی بخواهید وارد مدیریت (پیشخوان) وردپرس شوید متوجه مشکل خواهید شد! وردپرس تلاش میکند به همان دامنه قبلی وصل شود و یوزر و رمز را چک کند.

این مشکل به این دلیل ایجاد شده که نام دامنه در تنظیمات وردپرس ذخیره میشود و باتغییر دامنه ی هاست، تنظیمات وردپرس تغییر نمیکند (دامنه قبلی در تنظیمات باقی می ماند)
    اما شما نمی توانید به پیشخوان وارد شوید تا بتونید تنظیمات را تغییر دهید!؟

چاره این کار استفاده از برنامه موجود در این تاپیک است. این برنامه با یک بار اجرا بدون نیاز به هیچ تنظیماتی دامنه را در تنظیمات وردپرس بصورت خودکار تصحیح می کند.

مراحل:
    • فایل را دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید
    • فایل change-wp-url.php را روی هاست آپلود کنید
    • به آدرس yoursite.com/change-wp-url.php بروید (بجای yoursite.com از نام دامنه خود استفاده کنید)
    • در صورت موفقیت آمیز بودن، پیغام مربوطه در صفحه چاپ می شود.

توجه :
    • این برنامه بصورت رایگان منتشر شده و شما هیچ اجباری در استفاده از آن ندارید.
    • با اینکه این برنامه چندین بار تست شده، هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست یا مشکلات احتمالی نمی پذیریم.

لطفا اگر سوال یا پیشنهادی دارید در پایین همین تاپیک بنویسید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط admin : 2015-11-17 در ساعت 23:58

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    بنده عملیات های گفته شده را انجام دادم ولی فقط یک صفحه از سایتم را نمایش داد که میگفت صفحه پیدا نشد و بازهم نمیتوانستم به سایر قسمت ها و پیشخوان بروم
    لطفا راهنماییم کنید

مدیرکل انجمن
    سلام
    فرض کنید میخواهید دامنه را از talahost.com به talahost.net تغییر دهید
    ابتدا فایل فوق را دریافت و روی هاست خود در پوشه public_html آپلود کنید
    سپس دامنه دوم (talahost.net) را به هاست خود وصل کنید و dns های آن را تنظیم کنید. کمی باید صبر کنید تا دامنه به هاست وصل شود.
    در آخر آدرس سایت جدید را به همراه نام فایل اجرا کنید تا تنظیمات بصورت خودکار انجام شود. (talahost.net/change-wp-url.php)

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام.من دامینم به علت عدم تمدید منقضی شد و بعد ظاهرا از شرکت دیگری ثبت شد که اون .com بود من .ir را خریداری نمودم و روی DNS های هاستم تنظیم کردم ولی اول اون مواردی را که شما گفته بودید رعایت نکرده بودم و وقتی صفحه سایت را باز کردم نه قالبی بود و یه سری نوشته فقط بود.الان که مطالب شما را خواندم میخواستم اون برنامه را اجرایی کنم اصلا حتی لینک ورود به ورد پرس هم برای دامین جدید باز نمی شود

مدیرکل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pelak54 نمایش پست ها
    سلام.من دامینم به علت عدم تمدید منقضی شد و بعد ظاهرا از شرکت دیگری ثبت شد که اون .com بود من .ir را خریداری نمودم و روی DNS های هاستم تنظیم کردم ولی اول اون مواردی را که شما گفته بودید رعایت نکرده بودم و وقتی صفحه سایت را باز کردم نه قالبی بود و یه سری نوشته فقط بود.الان که مطالب شما را خواندم میخواستم اون برنامه را اجرایی کنم اصلا حتی لینک ورود به ورد پرس هم برای دامین جدید باز نمی شود
    سلام
    برای اجرای این کار (تغییر دامنه) نیاز به ورود به مدیریت نیست
    طبق آموزش بالا اقدام کنید بعد از انجام مراحل آموزش به احتمال خیلی زیاد مشکل ورود به مدیریت وردپرس حل میشود

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام
    من فایلی را که فرستادید را دریافت کردم و طبق دستوری که دادید انجام دادم وخوشبختانه dnsهای من تنظیم شدند ولی به آدرسyoursite.com/change-wp-url.phpکه جای yoursiteنام سایتمو میزنم میزنه صفحه یافت نشد
    لطفا راهنماییم کنید

مدیرکل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط siasif23 نمایش پست ها
    سلام
    من فایلی را که فرستادید را دریافت کردم و طبق دستوری که دادید انجام دادم وخوشبختانه dnsهای من تنظیم شدند ولی به آدرسyoursite.com/change-wp-url.phpکه جای yoursiteنام سایتمو میزنم میزنه صفحه یافت نشد
    لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    اگر از طلاهاست سرویس گرفتید لطفا به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا بررسی شود.

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    با سلام دستور العمل هاتونو گام به گام انجام خدا روشکر جواب گرفتم فقط مشکلی که الان دارم اینه که تمامی آیکون ها نمایش داده نمیشه اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم ارائه کنه تشکر