نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ورد پرس

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست

ورد پرس

سلام
    من دوتا سوال دارم
    1-من میخوام تو متن هام از فونت های فارسی مختلف استفاده کنم ایا امکان استفاده یا اضافه کردن فونت جدید هست؟؟؟؟؟
    2-من چون متن هایی که تو سایتم میزارم همشون ترانه های خودم هست برام خیلی مهم هست که اولو اخر هر مصرع با مصرع های بعدیش یکی با شه یعنی همون گزینه justifyوسه گزینه دیگش که در نرم افزار ورد هست ایا همچین چیزی میشه در ورد پرس اضافه کرد؟؟؟خواهشا همه مراحلو برام تو ضیح بدید

کاربر جدید nowruz آواتار ها
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا سوال دارم
    1-من میخوام تو متن هام از فونت های فارسی مختلف استفاده کنم ایا امکان استفاده یا اضافه کردن فونت جدید هست؟؟؟؟؟
    2-من چون متن هایی که تو سایتم میزارم همشون ترانه های خودم هست برام خیلی مهم هست که اولو اخر هر مصرع با مصرع های بعدیش یکی با شه یعنی همون گزینه justifyوسه گزینه دیگش که در نرم افزار ورد هست ایا همچین چیزی میشه در ورد پرس اضافه کرد؟؟؟خواهشا همه مراحلو برام تو ضیح بدید
    خیلی سخت نیست
    اول باید فایل فونت مورد نظرتون رو توی هاستتون بذارید. سپس از طریق کد زیر اون رو به css سایتتون اضافه کنید. سپس فونت مورد نظر رو به قسمت هایی که میخواهید اضافه کنید. این کار فکر کنم برای شما که احتمالن از ویرایش کد قالب وردپرس سر در نمیاورید مشکل باشه. میتونید از فرد معتمدی که وارد باشه بخواید براتون انجام بدن
    در مورد سوال دوم توی وردپرس در همون ادیتوری که شعرهاتون رو تایپ می کنید گزینه justify هست!

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)