نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چطور دامنه را رایگان ریدایرکت کنم؟redirect domain

کاربر جدید
    1 بار تشکر شده در 1 پست

Post چطور دامنه را رایگان ریدایرکت کنم؟redirect domain

چطور دامنه هایم را به یک دامنه redirect کنم؟
    می خواهم از هاست های رایگان استفاده کنم.چون فقط یک صفحه ریدایرکت html که میخوام منتقل بشه به دامنه دیگه.
    توجه کنید به لحاظ کدی منظورم نیست با چه دستوری redirect کنم.منظورم اینه که بدون هاست پولی چطور این کار رو بکنم؟
    و سوال دیگه.این کار برای داممنه اصلیم که باقی دامنه ها بهش ریدایرکت میشن از نظر گوگل و سئو ضرر داره؟
    ادمین ها هم اگر می بینن تاپیک جای مناسبی قرار نداره بجای حذف انتقالش بدن جای مناسب

کاربر انجمن khat.khati آواتار ها
    43 بار تشکر شده در 28 پست

Arrow

به داخل پنل هاستتون برید و قسمت Redirects

در قسمت اول یعنی Add Redirect می*توانید مشخص نمایید که چه آدرسی به چه آدرسی ارجاع داده شود:
    × در قسمت Type می*توانید نوع Redirect را مشخص نمایید:
    × نوع Permanent یا 301 (پیش*فرض) به مروگر کاربر پیغام می*دهند که رکورد Bookmark خود را بروز نماید.
    × نوع Temporary یا 302 بوک*مارک کاربر را بروز نمی*نماید.
    × در قسمت بعدی بایستی نام دامین یا ساب*دامین مورد نظر را مشخص کرده، و اگر صفحه*ای خاص مد نظرتان هست بایستی آدرس آن را در کادر جلوی آن بنویسید.
    × در قسمت بعدی بایستی آدرسی که بایستی آدرس مشخص شده در قسمت بعدی به آن ارجاع یابد را تعیین نمایید.
    × در گزینه*های پایینی آن می*توانید مشخص نمایید توسط گزینه*ی اول گر آدرس با www بود، در گزینه*ی دوم آدرس کاربر چه با www و چه بدون آن بود ارجاع را انجام دهد یا با گزینه*ی آخر مشخص می*نمایید که اگر با www بود آن را ارجاع ننمایید.
    × فعال کردن گزینه*ی Wild Card Redirects باعث می*شود تا فایلی در یک آدرس مبدا به فایلی مشابه در آدرس مقصد ارجاع داده شود. مثلا اگر تنظیم کرده باشید که behra.ir به sito.ir* ارجاع داده شود و این گزینه را نیز فعال کرده باشید، در آن صورت اگر بخواهید به behra.ir/image.jpg دسترسی پیدا کنید به آدرس sito.ir/image.jpg ارجاع داده خواهید شد.

در قسمت دوم یعنی Current Redirects می*توانید ارجاع*های فعلی خود را مشاهده نمایید:
    × در ستون اول یعنی Domain می*توانید آدرس*های مبدا تعیین شده را مشاهده نمایید.
    × در ستون دوم یعنی Directory می*توانید محل ذخیره*سازی فایل*های دامنه مورد نظر را ببینید.
    × در ستون سوم یعنی Redirect URL می*توانید آدرسی که Domain مورد نظر در ستون اول به آن ارجاع داده می*شود را مشاهده نمایید.
    × در ستون Type می*توانید نوع ارجاع را مشاهده نمایید.
    × در ستون .Match www می*توانید مشاهده نمایید که ارجاع در صورت نوشتن www در اول آدرس مبدا، فعال است یا خیر.
    × در ستون Wildcard می*توانید مشاهده نمایید که گزینه*ی Wild Card Redirect برای آن گزینه فعال می*باشد یا خیر.
    × در ستون آخر یعنی Remove می*توانید آن ارجاع را حذف نمایید.

چطور دامنه را رایگان ریدایرکت کنم؟redirect domain-cpanel-domains-4-jpg

- - - Updated - - -

__________________________________________________ _____________________________________

در صورت نداشتن هاست

اگه بدون هزینه میخواین این کارو انجام بدین ی راه پیشنهاد میدم.{در صورت نداشتن هاست }

ابتدا دی ان اس های دامنه ی فرعی را روی ی سیستم وبلاگدهی ست کنین { مثلا رز بلاگ }
    بعد برید تو پنل رز بلاگ تون و دامنه هارو که فعال کردید , تو قسمت ویرایش قالب , صفحه اصلی سایت این کد رو قرار بدید

کد HTML:
    <meta http-equiv="refresh" content="0 ; url= http://yoursitecom">
    عدد 0 ینی بلافاصله سایت شما به دامنه ی اصلی انتقال پیدا میکنه

اگه بخواین میتونین زمان اینکارو هم افزایش بدین

در ضمن هیچ ضرری نداره این کار برای دامنه ی اصلی و رنکینگ اون

بلکه خیلی هم خوبه...موفق باشین

ویرایش توسط khat.khati : 2013-11-09 در ساعت 10:49 دلیل: گذاشتن روش دوم بدون هزینه و هاست

3. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از khat.khati تشکر کردند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)