نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آموزش ساخت و ارسال ایمیل در سی پنل

Moderator
    89 بار تشکر شده در 40 پست

آموزش ساخت و ارسال ایمیل در سی پنل

آموزش ساخت ایمیل در سی پنل و ارسال ایمیل فارسی

ابتدا برای ساخت ایمیل در cPanel به بخش Email Accounts بروید و ایمیل دلخواه خود را بسازید

برای ورود به بخش مدیریت ایمیل های سایت تان به آدرس webmail.yoursite.com بروید (بجای yoursite.com، نام سایت خود را وارد کنید). در این صفحه با وارد کردن ایمیل و رمز آن به ایمیل وارد می شوید.

پس از وارد کردن آدرس ای میل و رمز، صفحه ی جدیدی باز می شود که 3 گزینه با آیکون بزرگ در وسط صفحه دارد (Roundcube, Horde, Squirrel Mail)

با هر 3 گزینه ی فوق می توانید به بخش مدیریت ایمیل ها وارد شوید. پیشنهاد ما استفاده از گزینه ی وسط (یعنی Roundcube) است.

در Roundcube با کلیک روی گزینه ی می توانید ایمیل جدید ارسال کنید.

پس از نگارش ایمیل و وارد کردن آدرس ای میل گیرنده و عنوان و متن، روی دکمه ی Send Now کلیک کنید تا ایمیل ارسال شود.

ایمیل پس از ارسال بصورت فارسی بدست گیرنده می رسد

2. 2 کاربر به خاطر این مطلب مفید از talahost تشکر کردند:

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام
    من یک هاست cpanel معمولی دارم که به یک دامنه .ir هم وصل شده ، میتونم باهاش ایمیل هم درست کنم؟

اگر میتونم ، من وارد پنل کاربریم تو طلاهاست شدم ولی بخش Email Accounts رو پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید که کجاست؟

Moderator
    89 بار تشکر شده در 40 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad mahdi نمایش پست ها
    سلام
    من یک هاست cpanel معمولی دارم که به یک دامنه .ir هم وصل شده ، میتونم باهاش ایمیل هم درست کنم؟

اگر میتونم ، من وارد پنل کاربریم تو طلاهاست شدم ولی بخش Email Accounts رو پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید که کجاست؟
    سلام
    باید وارد سی پنل شوید. اطلاعات ورود به سی پنل در بخش لیست تیکت ها برای شما ارسال شده.
    همچنین در بخش لیست سرویسها میتونید روی نام یا شماره سرویس کلیک کنید و اطلاعات ورود به سی پنل را ببینید یا رمز جدید بگیرید.