نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل فعال نشدن دامنه دات آی آر

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست

Post مشکل فعال نشدن دامنه دات آی آر

سلام
    دامنه lovesite.ir یک ساله رو از پنل طلا هاست خریدم و ثبتش کردم از سایت nic.ir یک ایمیل دریافت کردم نوشته بود

ثبت این دامنه تنها با ارسال مجوز کتبی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فن*آوری اطلاعات و رسانه*های دیجیتال مورد تایید خواهد بود.
    در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به شماره ۴-۸۸۸۴۶۹۶۰ ۰۲۱ داخلی ۱۵۷، تماس حاصل فرمایید.

بیخیالش شدم

در طلاهاست دامنه satbank.ir پنج ساله رو خریدم در سایت ایرنیک این پیام واسم ارسال شد
    کاربر محترم؛

جهت تکمیل فرایند ثبت دامنه مورد درخواست، تعهدنامه پیوست را ارسال نمایید. در صورتیکه این تعهدنامه قبلا بابت دامنه*ی دیگری که شما صاحب امتیاز آن هستید به دستتان رسیده و آنرا ارسال کرده*اید، از تکمیل و ارسال مجدد آن خودداری فرمایید.
    این تعهد باید حتماً توسط صاحب امتیاز فعلی دامنه satbank.ir نوشته و امضا شده باشد. ارسال کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی و نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی برای اشخاص حقوقی الزامی است. درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه ثبت شده در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد. شما می توانید متن تعهد را فاکس کرده یا ترجیحاً با مراجعه به سامانه دریافت مدارک ایرنیک به نشانی [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ] و با انتخاب گزینه ثبت دامنه از بخش دامنه اقدام به ارسال تعهد نمایید.

از این پس کلیه دامنه*هایی که شما به عنوان صاحب امتیاز آن تعیین شده باشید در صورت نیاز به تعهد، به استناد این تعهدنامه تایید می*شوند

واحد ثبت*دامنه
    فاکس: ‎(۰۲۱) ۲۲۲۹۵۷۰۰
    نشانی پست**الکترونیک: [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم ؟
    با سپاس

کاربر دائمی
    52 بار تشکر شده در 51 پست
    سلام
    دامین اول رو که بیخیال شو
    چون اینقدر دنگ و فنگ داره هی باید بری و بیایی دست آخر هم میگن نه

دامین دوم هم یه تعهد میگیرین ازت که اگه یه روز چنین بانکی تاسیس شد و دامنه رو خواست شما باید 2دستی تقدیم اش کنی!

باز هم در کل ارزش نداره
    [فقط کاربران ثبت نام شده می توانند لینک را ببینند! ]
    طلاهاست،بزرگترین مرکز فروش هاست و دامنه در ایران

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)