صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: کمک! دامنم رو بردن!!

کاربر جدید kamandar آواتار ها
    2 بار تشکر شده در 2 پست

کمک! دامنم رو بردن!!

سلام به همه دوستان
    دیروز یه دامنه خوشگل من توی طلاهاست خریدم بعدش اتوماتیک توی Nic.ir ثبت کردم
    دیشب ایرنیک پیام دادکه « ثبت این دامنه تنها با ارسال مجوز کتبی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فن*آوری اطلاعات و رسانه*های دیجیتال مورد تایید خواهد بود.
    در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به شماره ۴-۸۸۸۴۶۹۶۰ ۰۲۱ داخلی ۱۵۷، تماس حاصل فرمایید. »
    اما قسمت اصلی داستان امروز صبح هست که رفتم توی ایرنیک به شماره زنگ بزنم که چه کار باید انجام بدهم که دیدم دامین من نیست رفتم WHoIS گرفتم توی ایرنیک گفته دامنه ثبت نشده دوباره خواستم ثبت کنم نوشت تبت این دامنه ممنوع است.
    حالا می گید چه کار کنم؟
    ویرایش توسط kamandar : 2013-12-02 در ساعت 18:12

کاربر جدید p_ecommerce آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    دامنه شما دو بخشی بود شما بخش مهم را نگفتید. دامنه بخاطر کلمه babol که نام شهر است تائید نشد (و درخواست مدارک کردند)
    500 تومان هم ما برای هر دامنه IR که لغو شود کسر می کنیم، چه ایرنیک لغو کند، چه یوزر لغو کند...
    هر کاری گفتن انجام دادیم و ارسال کردیم و ساختیم . الکی سر می تاشونن تا دامنه لغو شه ، هیچ پیگیری هم نمی کنن . دلیلش رو نمی فهمم ...

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    فکر می کنید ما از ایرنیک راضی هستیم؟!
    برای یک تماس ساده با ایرنیک باید چند روز تلاش کنید... با این تعداد کاربر و این حجم سوالات و مشکلات 2 تا خط دارند که اونم روزی 2 ساعت جواب می دن.
    به هر حال تائید دامنه دست ما نیست و ما فقط پرداخت دامنه را انجام می دیم و ایرنیک مسئول تائید است. (از هر جایی ثبت کنید باید همین مراحل را طی کنید)

4. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از admin تشکر کرده اند:

کاربر جدید
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    فکر می کنید ما از ایرنیک راضی هستیم؟!
    برای یک تماس ساده با ایرنیک باید چند روز تلاش کنید... با این تعداد کاربر و این حجم سوالات و مشکلات 2 تا خط دارند که اونم روزی 2 ساعت جواب می دن.
    به هر حال تائید دامنه دست ما نیست و ما فقط پرداخت دامنه را انجام می دیم و ایرنیک مسئول تائید است. (از هر جایی ثبت کنید باید همین مراحل را طی کنید)
    خیلی خوشحالم که پاسخ کاربر ها رو میدید ، ولی بعضی دوستان متوجه نیستند چون فکر میکنن دامنه های زیبا رو خودتون برای خودتون ثبت میکنید ! اگه برن از جای دیگه هم ثبت کنن و دوباره 500 تومن اضافی بدن براشون ثابت میشه
    ارادت

6. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از softpand تشکر کرده اند:

کاربر جدید kamandar آواتار ها
    2 بار تشکر شده در 2 پست

ادامه دامنم رو بردن!!!

سلام به همه دوستان
    دیروز یه دامنه خوشگل من توی طلاهاست خریدم بعدش اتوماتیک توی Nic.ir ثبت کردم
    دیشب ایرنیک پیام دادکه « ثبت این دامنه تنها با ارسال مجوز کتبی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فن*آوری اطلاعات و رسانه*های دیجیتال مورد تایید خواهد بود.
    در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به شماره ۴-۸۸۸۴۶۹۶۰ ۰۲۱ داخلی ۱۵۷، تماس حاصل فرمایید. »
    اما قسمت اصلی داستان امروز صبح هست که رفتم توی ایرنیک به شماره زنگ بزنم که چه کار باید انجام بدهم که دیدم دامین من نیست رفتم WHoIS گرفتم توی ایرنیک گفته دامنه ثبت نشده دوباره خواستم ثبت کنم نوشت تبت این دامنه ممنوع است.
    حالا می گید چه کار کنم؟

کار هایی که من کردم تا دامنم رو پس بگیرم:
    1- به شماره تلفن بالا زنگ زدم گفت یه نامه بنویس برامون فکس کن جلسه می زاریم رای گیری می کنیم که ندیم یا ندیم!!!
    2- یه نامه باحال نوشتم فرداش فرستادم(هرکی نامه رو می خوند حاضر بود کل ایرنیک رو به نامم کنه)
    3- چهار پنج روز انتظار کشیدم
    4- 6 روز بعد یعنی امروز زنگ زدم یارو میگه درخواست شما رد شده خدا حافظ .
    به همین راحتی باعث توسعه فناوری دیجیتال در کشور می شوند!!! اگه اینا نبودن با فرستادن فکس و نوشتن نامه و جست و جو در ایرنیک و... آشنا نمی شدم.
    منم طبق نظر دوستان .com توی طلاهاست ثبت کردم.

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    دامنه دات کام هم مشکلات خودشو داره من از کسی خریدم ولی ایشون نمیتونن دامنه رو به اکانت من انتقال بدهند چون بنا به گفته مدیران محترم طلا هاست که عینا انتقال میدهم:

سلام
    در حال حاضر بدلیل اطلاعیه بالای سایت امکان انتقال دامنه به پنل دیگر وجود ندارد.
    پس از رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد

Bahram Behzadi

حالا من در تعجبم که مشکل از کجاس؟واین اطلاعیه کجا بود که من ندیدم.به هر حال اینو گفتم که بدونید دامنه های .com هم بی مشکل نیستند.

کاربر جدید
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    میشه اسم دامنه ات رو بگی؟ دامنه .com به ایرنیک ربطی نداره که !

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط lokakhan نمایش پست ها
    دامنه دات کام هم مشکلات خودشو داره من از کسی خریدم ولی ایشون نمیتونن دامنه رو به اکانت من انتقال بدهند چون بنا به گفته مدیران محترم طلا هاست که عینا انتقال میدهم:

سلام
    در حال حاضر بدلیل اطلاعیه بالای سایت امکان انتقال دامنه به پنل دیگر وجود ندارد.
    پس از رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد

Bahram Behzadi

حالا من در تعجبم که مشکل از کجاس؟واین اطلاعیه کجا بود که من ندیدم.به هر حال اینو گفتم که بدونید دامنه های .com هم بی مشکل نیستند.
    بطور کلی دامنه های com یا ir مشکلی ندارند.
    دلیل اینکه دامنه در حال حاضر منتقل نمی شود در اینجا ارسال شد
    دامنه های IR هم بدلیل اینکه ملی هستند و بخاطر حساسیت هایی که وجود دارد بعضی دامنه های ملی، مذهبی، سیاسی، نام شهر، مکان های تاریخی و ... را بدون ارسال تعهدنامه یا مجوز از مراجع ذیربط تائید نمی کنند.
    در کل برای حل دو موضوعی که شما مطرح کردید (برای دامنه های IR و COM) کاری از دست ما ساخته نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)