صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: کمک! دامنم رو بردن!!

کاربر جدید kamandar آواتار ها
    2 بار تشکر شده در 2 پست

کمک! دامنم رو بردن!!

سلام به همه دوستان
    دیروز یه دامنه خوشگل من توی طلاهاست خریدم بعدش اتوماتیک توی Nic.ir ثبت کردم
    دیشب ایرنیک پیام دادکه « ثبت این دامنه تنها با ارسال مجوز کتبی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فن*آوری اطلاعات و رسانه*های دیجیتال مورد تایید خواهد بود.
    در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به شماره ۴-۸۸۸۴۶۹۶۰ ۰۲۱ داخلی ۱۵۷، تماس حاصل فرمایید. »
    اما قسمت اصلی داستان امروز صبح هست که رفتم توی ایرنیک به شماره زنگ بزنم که چه کار باید انجام بدهم که دیدم دامین من نیست رفتم WHoIS گرفتم توی ایرنیک گفته دامنه ثبت نشده دوباره خواستم ثبت کنم نوشت تبت این دامنه ممنوع است.
    حالا می گید چه کار کنم؟
    ویرایش توسط kamandar : 2013-12-02 در ساعت 18:12

کاربر انجمن
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    نامه دامنه چی بود؟

کاربر جدید javadimoheb آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    با سلام و عرض ادب
    مطمئن باشید این پیام به منظور رد درخواست شما بوده که به این صورت گفتن و نخواستن تو ذوق بزنن که نمیدن . برای بنده هم دو مورد پیش اومد که اصلا گرفتن مجوز ارزش اون دامنه رو نداره !
    به طلا هاست تیکت بدید وجه شما رو عودت بدن

موفق باشید

کاربر جدید
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    با سلام . این مورد پیش میاد . دامنم رو بردن نه بگو دامین یا دامنه ام رو بردند در کل باید بگم من خودم خیلی از دامین ها رو ثبت کردم که به همین مشکل برخورد کرده و ایرنیک اطلاعیه داده که باید با ارائه مدارک دال بر اینکه این دامین به کارم ربط داره دامین رو ثبت نهایی کنند . و یا اینکه این دامین مربوط به سازمان ها و ارگان ها هست . و اجازه ثبت نداریم ... بعد از این کار شما باید به طلا هاست خبر بدید که با کسر مبلغ 500 تومان پول واریزی شما رو برگشت بزنند . همین
    موفق باشی

کاربر جدید javadimoheb آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    البته باید اضافه کنم که برای دریافت مجوز و این حرفا تو شهر خودتون نمیتونی کاری کنی . مستقیم باید بری = وزرات فرهنگ و ارشاد

کاربر جدید
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamandar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    دیروز یه دامنه خوشگل من توی طلاهاست خریدم بعدش اتوماتیک توی Nik.ir ثبت کردم
    محض اطلاع میگم اون nic.ir هستش !!
    چنین چیزی زیاد پیش میاد

7. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از softpand تشکر کرده اند:

کاربر جدید p_ecommerce آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    برای منم چندین بار پیش اومد . هیچ کسی هم نیست رسیدگی کنه که دلیل این کارهای Nic.ir چیه !!!!!!!! شاید با طلاهاست مشکل داره که فقط داره سر بچه های طلاهاست میاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط p_ecommerce نمایش پست ها
    برای منم چندین بار پیش اومد . هیچ کسی هم نیست رسیدگی کنه که دلیل این کارهای Nic.ir چیه !!!!!!!! شاید با طلاهاست مشکل داره که فقط داره سر بچه های طلاهاست میاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    ربطی به طلاهاست نداره. تعداد دامنه هایی که در طلاهاست ثبت می شه خیلی زیاد هستند به همین دلیل این مشکلات برای کاربران طلاهاست بیشتر پیش میاد..
    بخشی از نام دامنه این کاربر عزیز کلمه "melli" هست و به همین دلیل ایرنیک آن را تائید نمی کند

کاربر جدید p_ecommerce آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    داخل دامنه کلمه cemetery وجود داشت این چطور !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سه بار هر چی خواستن واسشون فرستادم و واسم ثبت نکردن و با کارمزد 500 تومن پولو برگشت دادن !!
    من الآن واقعا نمی دونم چه کسی این چنین مشکلات رو باید حل کنه ، دست شماست یا دست بچه های بالاست ؟؟ که زور ما بچه پایینا بهشون نمیرسه.

11. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از p_ecommerce تشکر کرده اند:

مدیرکل انجمن
    187 بار تشکر شده در 110 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط p_ecommerce نمایش پست ها
    داخل دامنه کلمه cemetery وجود داشت این چطور !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سه بار هر چی خواستن واسشون فرستادم و واسم ثبت نکردن و با کارمزد 500 تومن پولو برگشت دادن !!
    من الآن واقعا نمی دونم چه کسی این چنین مشکلات رو باید حل کنه ، دست شماست یا دست بچه های بالاست ؟؟ که زور ما بچه پایینا بهشون نمیرسه.
    دامنه شما دو بخشی بود شما بخش مهم را نگفتید. دامنه بخاطر کلمه babol که نام شهر است تائید نشد (و درخواست مدارک کردند)
    500 تومان هم ما برای هر دامنه IR که لغو شود کسر می کنیم، چه ایرنیک لغو کند، چه یوزر لغو کند...

13. کاربران زیر به خاطر این مطلب مفید از admin تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)