PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش سایت زدن؟

vahid800
2014-05-18, 11:09
سلام و خسته نباشید خدمت همه مدیران و کاربران انجمن طلا هاست

من میخوام سایت و انجمن راه اندازی کنم ولی هیچی نمیدونم یعنی نمیدونم باید از کجا شروع کنم برای خرید دامنه باید کجا برم برای هاست باید کجا برم و اصلا چقدر هزینه داره؟و اینکه چه کارهای دیگه نیاز هست انجام بدم تا سایتم راه اندازی بشه.

نمیخوام زیاد هزینه کنم فقط میخوام یه انجمن در رابطه با موسیقی راه اندازی کنم که توش کاربر بیاد فعالیت کنه خودم و دوستام هم خدمات بدیم بهشون مثل همه انجمنها و سایتها.

بفرمایید برای راه اندازی یه سایت چه کارهای و چه چیزهایی نیاز هست که بتونم دیگه توش فعالیتمو شروع کنم.

مثلا در قسمت (تعرفه های ثبت دامنه در طلاهاست) داشتم میخوندم دیدم که نوشته ثبت سایت با پسوند ir با هاست 3500 تومن بدونه هاست 4000 تومن.

یعنی من اگر 3500 بدم صاحب سایت میشم،و میتونم برم به پنل مدیریت سایتم؟

این هاست چقدر هست یعنی چه مقدار فضا در اختیارم قرار میگیره؟

ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید چی به چیه و باید چکار و چقدر هزینه کنم.

پیشاپیش تشکر.@};-

safadoost
2014-05-19, 13:03
با سلام یک هاست نیاز داری یک دامنه کام یا ای ار یک اسکریپت یکم حوصله وقت و هیچی اگر خواستی می تونی از سایت طلا هاست خرید کنی

Hossein
2014-05-21, 17:22
سلام
اگر تا به حال حتی وبلاگ هم نداشتی حتما باید اول از وبلاگ شروع کنی اما اگر وبلاگ داشتی از سایت ساختن چیزی نمی دونی پیشنهاد میکنم به آموزش های سایت wp-persian.com مراجعه کنی.

admin
2014-05-21, 22:55
سلام
برای اینکه دیدتون نسبت به این موضوع بازتر بشه اینجا را کلیک کنید ([Only registered and activated users can see links] D8%AA+%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D9%86%DB%8C% D9%85%D8%9F)

xara_2009
2014-10-02, 17:48
بهترین روش سایت زدن استفاده از سیستم وبلاگ دهی