PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کار با کنترل پنل دامنه

KRM.insert
2013-02-05, 11:09
سلام.
من با یکی از دوستام صحبت کردم و قرار شد هروقت کسی نام دامنه من رو میزنه وارد سایت اون بشه منتها نام دامنه همون نام دامنه من نمایش داده بشه.
اما نمیدونم باید چیکار کنم و کجا هارو تغیر بدم!!
گفت اول پنل دامین dns ها رو بزار رو dns ]ای پیشفرض ( آدرس هایی که خودش داد 4 تا آدرس بود مثل NS1.talahost.com و ...) بعد گفت از DNS manegment یک آدرس Cname بساز و وصلش کن به آدرس جدید. لطفا راهنمایی کنید که چشکلی این کار رو انجام بدم فقط لطفا کامل راهنمایی کنید که از چه مسیری برم.

admin
2013-02-05, 11:57
سلام
پس از تنظیم dns، دامنه را در هاست پارک کنید.
نیاز به تغییر دیگری نیست.

KRM.insert
2013-02-05, 15:54
اگر دسترسی به هاست شخص نداشته باشم چی؟!! یعنی میخوام فقط از طریق پنل دامین خودم این کار رو انجام بدم و اصلا وارد Cpanel نشم

admin
2013-02-05, 17:43
اینجوری نمی شه.
به نظر شما اگر هر شخصی بتونه محتوای سایت شما را بدون اجازه با دامنه خودش نشون بده کار درستیه؟ شما راضی هستید؟

KRM.insert
2013-02-05, 18:03
قبول دارم حرفتون رو. اما این همکارمه تو شرکت و کاربر شما هم هست.masih_enter ولی تازگیها ماشین خرید هی میگه میام کانکت میشم با تیم ویور اما 2 روز شد.میخاستم ببینم راهش چی هست چون گفت چیکار کنم اما من بلد نیستم

admin
2013-02-05, 22:35
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم نمی شه.
اگر شما موفق به انجام این کار شدید خوشحال می شم به اشتراک بذارید