PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش گرفتن فول بک آپ و انتقال سایت به سرور دیگر

amirdesigner.ir
2013-01-26, 17:30
سلام دوستان
میخواستم آموزش گرفتم بک آپ از سایت و انتقال سایتتون به یه سرور دیگه یا یه شرکت دیگه رو یاد بدم که شاید بیشتر شماها بلد باشید ولی دوستانی هم هستند که فکر میکنن که اگه بخوان برن از یه سایت دیگه ، هاست بخرن باید کل سایتشونو دوباره راه اندازی کنن و ...

در مرحله ی اول باید دقت کنید که پنل هاستینگ شما چی هست؟؟ مثلا اگر هاستینگ فعلی شما Cpanel باشه و قصد انتقال سایتتون رو دارید باید حتما هاست جدیدتون هم cpanel باشد تا بتوانید انتقال بدید ...

خوب در مرحله دوم باید در کنترل پنلتان به قسمت Backups رفته و سپس گزینه ی Download or Generate a Full Website Backup

را بزنید و در مرحله ی بعدش Backup Destination را در حالت Home Directory قرار دهید تا از کل روت سایتتون بک آپ تهیه کند و سپس بر روی گزینه ی Generate Backup کلیک کنید تا بک آپ آغاز شود ...
و بعد از تهیه ی فایل بک آپ ، لینک دانلود آن را به پشتیبانی فنی هاست جدیدتون بدید و درخواست کنید تا این بک آپ را ریستور کند به هاست جدیدتون ...
امیدوارم هیچ نکته ای را جا ننداخته باشم ...
-------------
موفق باشید

admin
2013-01-26, 17:49
در مرحله ی اول باید دقت کنید که پنل هاستینگ شما چی هست؟؟ مثلا اگر هاستینگ فعلی شما Cpanel باشه و قصد انتقال سایتتون رو دارید باید حتما هاست جدیدتون هم cpanel باشد تا بتوانید انتقال بدید ... سلام ممنون از توضیحات کاملتون فقط یک مورد اینکه تقریبا امکان انتقال از کنترل پنل های مختلف به یکدیگر وجود داره ولی اگه پنل مقصد و مبدأ یکی نباشند کمی دردسر داره و باید دستی منتقل بشه (که این مورد را معمولاً پشتیبانی هاست بصورت رایگان یا با دریافت هزینه) انجام می ده.

KRM.insert
2013-01-26, 18:49
خیلی خوبه که این بخش راه افتاده واقعا طلاهاست نیاز به انجمن داشت:rolleyes:

hp1375
2013-08-14, 23:52
سلام
میخواستم بدونم برای انتقال از DirectAdmin به DirectAdmin چیکار باید کرد ؟
با تشکر

admin
2013-08-17, 9:03
سلام
میخواستم بدونم برای انتقال از DirectAdmin به DirectAdmin چیکار باید کرد ؟
با تشکر

سلام
باید از هاست خود فول بکاپ بگیرید و به پشتیبانی هاست بدهید تا برای شما restore کنند

hp1375
2013-08-20, 23:51
با سلام
با توجه به گفته شما حتما باید بکاب و دانلود کرنیم و در اختیار مدیر سرور قرار بدیم
من خودم یک ریسلر دارم و الان ی سرور نیمه اختصاصی تهیه کردم میخوام اکانت هامو ببرم ب سرور جدید ولی اگر بخوام دونه دونه دانلود کنم دوباره آپلود کنم سخته و همین طور وقت میبره !
اگه راهی هست میشه بدون دانلود بکاب بکاب هارو به سرور دیگه انتقال بدیم چجوری است یا اصلا میشه با نرم افزاری چیزی ! همه اینا برای دایرکت ادمین هستش !
اگه کسی راه حلی چیزی بلده بگه ما هم استفاده کنیم با تشکر از همه

admin
2013-08-21, 9:55
سلام hp1375
می تونید زمان ایجاد بکاپ در سی پنل گزینه Remote ftp Server را انتخاب کنید تا بکاپ بصورت مستقیم به هاست جدید مورد نظر شما ارسال شود.

iranmemo
2013-10-19, 10:39
merc az tozihat

saied
2014-10-04, 0:01
سلام دوستان:
یه سوال داشتم.این جوری بکاپ گرفتن از سی پنل مشکلی واسه لینک های داخلی سایت ایجاد نمیکنه؟
لینک های داخلی و خارجی.