PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرد کردن گوشه سایت

negar
2013-02-04, 12:01
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

من گوشه سایتم رو به شکل ورق زدن درمیارم و تبلیغی رو قرار میدم به این روش:

پوشه peel (لینک مستقیم دانلود پوشه peel ([Only registered and activated users can see links])) رو توی پوشه قالبم اپلود میکنم و کد زیر رو هم توی فایل هدر قرار میدم

<script src="peel/peel.js" type="text/javascript"></script>

و گوشه سایتم به صورت ورق شده درمیاد ولی یه مشکل داره که فقط صفحه نخست سایتم اینجوری میشه و روی بقیه صفحات کار نمیکنه. حالا میشه

بگید چیکار کنم که تمام قسمت های سایتم به این شکل دراد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید:)

negar
2013-02-06, 16:00
کسی اطلاعاتی نداره در این زمینه؟

nowruz
2013-02-07, 9:11
از چه سیستمی استفاده می کنید؟
اگر این سایت بروجردی ها منظورتونه که وردپرسه!
باید این کد رو توی فایل هدر قرار بدید.در صفحات دیگر بسته به طراحی قالبتون در صورتیکه فایل هدر رو فراخوانی کنید باید اسکریپت بیاد.البته برای این کار پلاگین هم باید باشه ولی خوب سلیقه خودتونه!

negar
2013-02-07, 9:42
خیلی ممنون. توی صفحات دیگه وقتی سورس رو نگاه میکنم این کد هم وجود داره پس فراخوانی میش ولی نمیدونم چرا اجرا نمیشه و فقط توی صفحه نخست نمایش داده میشه!!!!

nowruz
2013-02-07, 10:09
یه آدرس بدید نگاه بندازم!

admin
2013-02-07, 11:14
سلام
اینجا را ببینید :
[Only registered and activated users can see links]

negar
2013-02-08, 1:05
خیللللللللللللی ممنون. الان گوشه تماام صفحات سایت به صورت ورقه کتاب میشه ولی یه مشکل داره که در حالت باز یا جمع شده گوشه سایت دیگه لینک های اطراف گوشه سایت از کار میوفته که به دلیل عکس تبلیغه (large.jpg) چون سایزش 490*495 هست دیگه تا طول و عرض 490*495 اطراف خودش رو تحت تاثیر قرار میده و لینک های در اون محدوده رو نمیزاره اجرا بشه!!!