PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب وردبرس

soheil
2014-01-27, 11:50
سلام
دوستان من یه قالب سه ستونه میخواستم فرقی نمیکنه برای چه موضوعی باشه فقط از ابزارک پشتیبانی کنه وسئو شده باشه وکامل درست باشه
خیلی قالب هست دانلود کردم ولی نصب میکنم رو وردبرسم یا صفحه هاش درسا درنمیاد یا ستون کناریش هیچی نمیاره خلاصه اصلا درست درنمیاد خواشها یکی یک قالب کامل وبی نقص به معرفی کنن

12ali
2014-04-03, 16:47
سلام عزیز
دوباره بگو با چه موضوعی می خوای چند ستونه و چجور امکاناتی و چجور سئویی؛ تا خودم بهت بدم اگه خواستی با این ایمیل در ارتباط باش
[Only registered and activated users can see links] (mailto:[Only registered and activated users can see links])

rozpatogh
2014-06-24, 15:58
باسلام سیستم خبری خبرخوان اتوماتیک به صورت اختصاصی وکدبازطراحی شده است و باقیمت خیلی ارزان ۶۰۰۰۰تومان به فروش میرسدکه این سیستم برای مااختصاصی طراحی شده که قصدفروش آن راداریم

این سیستم مشابه سیستم خبری شهرخبربوده که خبرهای سایت های معتبرخبری و…راجمع آوری ونمایش میدهداین سیستم دارای سئوقوی میباشدمیتوانیدبازدیدزیادی جذب کنید

هاست ودامنه رابایدخودتون تهیه کنیدونصب سیستم به صورت رایگان انجام میشود

همچنین پشتیبانی و…به صورت رایگان انجام میشود

سیستم بدون باگ وسالم است وتازه طراحی شده است
اطلاعات بیشتردرسایت تفریحی وسرگرمی رزپاتوق اینجاکلیک کنید ([Only registered and activated users can see links])