PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نمايش دامنه در ليست دامنه ها

manadsign
2014-01-10, 12:30
با سلام
من دامين رو از جاي ديگه گرفتم بعد هاست رو از طلاهاست. الان در ليست سرويس ها كنار سرويسي كه خريدم دامين رو هم نشون ميده اما وقتي به قسمت ليست دامنه ها ميرم يا بخش تغيير dns نام دامين رو نشون نميده و ميگه هيچ موردي يافت نشد ؟؟؟ دامين اينه (greendesiners.co) . آيا بايد دامين رو منتقل كنم يا تغييري در dns بدم ؟ اگر جواب بله است چطوري اينكارو انجام بدم ؟ آيا عدم نمايش صفحه html كه به عنوان صفحه اول(index.htm) آپلود كردم به اين دليل است. و عدم نمايش اين صفحه حتي در خود cpanel ؟؟

khat.khati
2014-01-10, 20:06
سلام

بهتره به پشتیبان سایتی که دامین رو ثبت کردین بگین

در ضمن دامین هنوز ثبت نشده اصلا تا بخواین تغییره Dns بدین

manadsign
2014-01-10, 20:34
بله متوجه شدم دامين در طلا هاست درست ثبت نشده بود كه درستش كردم greendesigners.co. خوب الان براي تنظيم dns چيكار كنم ؟؟ دامين رو از پارس ديتا ثبت كردم

khat.khati
2014-01-10, 21:04
بله متوجه شدم دامين در طلا هاست درست ثبت نشده بود كه درستش كردم greendesigners.co. خوب الان براي تنظيم dns چيكار كنم ؟؟ دامين رو از پارس ديتا ثبت كردم

تو پست اول تون این دامین و نوشتین greendesiners.co !!!

بعد الان میگین این دامین greendesigners.co !!!!

این دو تا فرق ندارن با هم ؟ شما دومی و ثبت کردین

ما که نفهمیدیم چی شد : میگین دامین در طلا هاست ثبت نشده بود درستش کردین
بعد میگین دامین رو از پارس دیتا ثبت کردم

در هر صورت تیکت بدین به پشتیبان تون

manadsign
2014-01-10, 22:22
حق با شماست عصباني نشيد دوست عزيز ، دامين رو دوستم تو پارس ديتا ثبت كرده 2 سال بعد اومده تو طلا هاست ، هاست گرفته موقع پر كردن اطلاعات دامين رو اشتباه نوشتن.خودم هم تازه متوجه شدم منم دقت نكردم براي همين دوچاره اشتباه شدم من قراره سايتش رو طراحي كنم . به پشتيبان تيكت دادم. ممنون از راهنماييتون