PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ایمیل اختصاصی دامنه

arashian
2013-12-26, 21:24
با سلام

من سایتمو توی ساماندهی ثبت کردم ولی چون دامتنه اختصاصی دارم گزینه :وبلاگ با دامنه اختصاصی رو زدم

حالا نوشته ایمیل فعال سازی به این ادرس ارسال شد:[Only registered and activated users can see links]

حالا من این ایمیل رو از کجا پیدا کنم:(

خواهش میکنم یه کمکی بکنید

khat.khati
2013-12-27, 12:41
سلام

جز فعال سازی از طریق ایمیل 2 روش دیگه هم هست تو ساماندهی

اول وارد پنلت شو بعد از قسمت وب سایت , سایت های من و بزن و بعد رو عنوان سایتت کلیک کن

و نمایش مجدد دستورالعمل فعالسازی رو بزن

بعد اون یک خط کدی که تو روش : فعالسازی با افزودن متاتگ :هست رو کپی کن و تو قالب صفحه ی اول وبت قسمت head اضاف کن

بعد دوباره برو قسمت وب سایت های من و رو عنوان سایتت کلیک کن و بررسی تغییرات و انجام فعالسازی رو بزن

و باقیه اطلاعات سایت تو تکمیل کن و ثبت کن

موفق باشید

Hossein
2013-12-27, 13:09
سلام
باید وارد پنل هاست خودتون بشید و در قسمت Email Acounts حساب ایمیل [Only registered and activated users can see links] را بسازید.
اگر هاست ندارید و دامنه روی وبلاگ پارک شده می تونید همون کاری که آقای خط خطی گفتن انجام بدین.

arashian
2013-12-27, 20:23
خط خطی جان و حسین جان از هر دوتون ممنون و یه سوال میمونه

چطوری باید اسم سایتم تو اون صفحه پیوندها بیاد مثلا وقتی سرگرمی رو میزنی لیست میده:بازی-کتاب و... من بازی رو میزنم و حتی چند تا وبلاگ هم اونجا ثبت شده چطوری اونجا ثبت کنم

با تشکر