PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنماي براي نمايندگي فروش

vahid62
2013-12-04, 18:48
ميخواستم يك هاست پر سرعت با فضاي نسبتا بالاي بگيرم و به نوعي نمايدگي فروش داشته باشم و بتونم خودم از هاست پرسرعتم ، پلن هاي رو تقيسم كنم و بفروش برسانم ، لطفا در اين مورد راهنماي كامل كنيد كه دنبال چه پلن و با چه امكاتاتي باشم و ايا تقيسيم كردن پلن كلا كار راحتي هست
لطفا كامل راهنماي كنيد و مشكلات اين جور كار رو هم بگويد البته اول ميخواهم از خيلي كوچك شروع كنم

khat.khati
2013-12-04, 22:19
سلام

شما ابتدا باید ریسلر خریداری کنید نه هاست پر سرعت

Reseller Hosting : ریسلر چیست : همانطور که از نامش بر می آید امکان عرضه میزبانی وب به صورت نمایندگی می باشد

برای اینکار ابتدا به قسمت نمایندگی صفحه ی اول طلا هاست بروید و سپس پلن مورد نظر تونو انتخاب کنید

نمایندگی ریسلر لینوکس ایران : [Only registered and activated users can see links]

نمایندگی ریسلر لینوکس : [Only registered and activated users can see links]

نمایندگی هاست ویندوز {ریسلر ویندوز} : [Only registered and activated users can see links]

bahman
2023-05-06, 17:17
سلام و وقت بخیر
من یه سایت دارم در حوزه لوله بازکنی در زنجان ([Only registered and activated users can see links]) فعالیت می کند. برای این سایت سرعت خیلی مهم هست و می خوام از هاستی استفاده کنم که سرعت خوبی داشته باشه. به نظر شما برای سایتی نظیر سایت خدماتی، چه نوع هاستی بخرم خوبه؟