PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ساخت Child Name Server - پنل کاربران - Resello

admin
2013-12-03, 17:04
با سلام
در اینجا نحوه ساخت DNS اختصاصی در پنل کاربران قرار داده شده است.
توجه : آموزش ساخت DNS اختصاصی در پنل نمایندگان ([Only registered and activated users can see links])
ابتدا وارد پنل دامنه شوید (آموزش ورود به پنل دامنه ([Only registered and activated users can see links]))
1 - در منوی بالا روی گزینه Domains کلیک کنید
2 - روی نام دامنه مورد نظر کلیک کنید
3 - در منوی باز شده روی گزینه Child Hosts کلیک کنید
[Only registered and activated users can see links]

در اینجا می توانید دی ان اس اختصاصی جدید ایجاد کنید یا dns های اختصاصی قبلی را ویرایش کنید

برای ایجاد dns اختصاصی روی Create کلیک کنید و طبق تصویر زیر dns و آی پی مربوطه را وارد کنید و سپس دکمه save را کلیک کنید

توجه:

اعمال این تنظیمات ممکن است چند ساعت طول بکشد (معمولا کمتر از 24 ساعت و گاهی تا 72 ساعت)
پس از اعمال این تنظیمات، تنظیمات دیگری نیز باید در پنل هاست (سرور) شما انجام شود. برای این تنظیمات با پشتیبانی هاست یا سرور خود تماس بگیرید
اگر از نتیجه کار مطمئن نیستید تنظیمات dns را تغییر ندهید زیرا باعث اختلال در سایت شما می شود

nimfa
2013-12-05, 19:01
با سلام
خب این پنل کاربری لینکش چیه و چجوری میشه واردش شد

rezaei
2013-12-06, 1:12
با سلام
خب این پنل کاربری لینکش چیه و چجوری میشه واردش شد

اگر زمان ثبت دامنه گزینه "با مشخصات ایران ثبت شود" را انتخاب کرده اید (گزینه پیش فرض) در این لینک رمز را بازیابی کنید [Only registered and activated users can see links] و سپس وارد پنل شوید
اگر زمان ثبت دامنه گزینه "هیچ نامی از ایران نباشد" را انتخاب کرده اید، در این لینک رمز را بازیابی کنید [Only registered and activated users can see links] و سپس وارد پنل شوید

hamid
2013-12-24, 13:46
بعد از تنظیم این موارد ... این پیغام چه مفهومی رو میده:

خروجی سایت intodns.com :
Nameservers A records
ERROR: Some of your DNS servers do not have A records at all. I could not find any A records for the following DNS servers:
ns5.****.com
ns6.****.com

You must have A records for all of your nameservers.

mehrdad111
2013-12-26, 14:57
سلام :

من میخوام دی انس هام همون باشه و فقط ای پی عوض شه هر کاری میکنم عوض نمیشه ولی پیغام The domains name servers are updated successfully رو میده عکس هم ضمیمه میکنم مشاهده کنید فقط سریع کمک کنید موندیم گیر ؟؟؟جلوش یه کنسل هم زده اون چیه؟؟؟ تیکت هم زدم چون تعطیله جواب نمیدن مشتری ها هم شاکین دی ان اس ها هم مونده سرورلنگه:(
91

Hossein
2013-12-27, 14:03
سلام :

من میخوام دی انس هام همون باشه و فقط ای پی عوض شه هر کاری میکنم عوض نمیشه ولی پیغام The domains name servers are updated successfully رو میده عکس هم ضمیمه میکنم مشاهده کنید فقط سریع کمک کنید موندیم گیر ؟؟؟جلوش یه کنسل هم زده اون چیه؟؟؟ تیکت هم زدم چون تعطیله جواب نمیدن مشتری ها هم شاکین دی ان اس ها هم مونده سرورلنگه:(
91

منم دقیقاً همین مشکل را با چند دامنه مختلف دارم که قبلاً در پنل ریسلر کلاب ChildName Server ساختم حالا می خوام فقط آیپی عوض کنم هر چی تغییر میدم مثل شما همین پیام سبز رنگ میاد اما بعد از 24 ساعت هم عوض نمیشه.بنده هم در این رابطه تیکت زدم ولی چون تعطیله جواب نگرفتم.

admin
2014-02-14, 12:22
با سلام
مشکل ایجاد و تغییر dns اختصاصی پنل کاربران حل شده است.
پست اول به روز شد.

soroushp
2014-03-07, 16:01
سلام من هر کاری میکنم نمیشه این جا کسی هست بتونه برای من دی ان اس درست کنه انگاری پنل با این عکس ها متفاوت هست
پنل دامنه من
هست میخوام دی ان اس برای دایرکت ادمین بسازم

admin
2014-03-09, 11:02
سلام
اگر با یوزر و رمز وارد بشید دقیقاً مشابه همین تصاویر هست.

song-ir
2014-03-10, 1:05
مرسی به کارم اومد خیلی دنبالش گشتم

hossein_n
2014-04-09, 0:40
من وارد میشم اما وقتی روی نام دامنه کلیک میکنم هیچ اطفاقی نمیوفته...تیکت هم زدم...
ممنون

---------------------------
حل شد متشکرم

mamanseo
2014-04-19, 6:11
عالی بود من خیلی نیاز داشتم مرسی

oveysi
2014-05-15, 10:31
سلام
وقتی که دامنه انتخاب شد و Child Hosts رو زدم، وقتی که create رو برای «ایجاد dns جدید» می زنم یه چیزای دیگه میاد و امکان وارد کردن dns ندارد. مطابق تصویر:
لطفا سریعتر جواب دهیدو. عجله ایه.112

sunyniazi
2014-05-16, 1:08
سلام
داداش اون delete قرمز سمت راست جلوی نام دامنه چیه ؟
وقتی هم میزنم کنسل مینویسه !!!

admin
2014-05-20, 10:05
سلام
داداش اون delete قرمز سمت راست جلوی نام دامنه چیه ؟
وقتی هم میزنم کنسل مینویسه !!!

سلام
برای حذف دامنه است. اگر delete کنید پس از چند روز دامنه حذف می شود (و قابل برگشت نیست)