PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cPanel چیست؟

kavirserver
2013-01-31, 17:14
سی*پنل (cPanel) یک صفحهٔ کنترل میزبانی وب برای هاست های لینوکس است که بوسیلهٔ ایجاد رابط کاربری و ابزار خودکار طراحی شده است تا کار کردن با فضای میزبانی وب را راحت*تر کند.

benyamin028
2013-02-09, 15:07
سلام آموزش نصب قالب نیوک 8.3 تو سی پنل رو حتما بزارید

ABZI
2013-04-06, 22:13
سلام یک اموزش کامل سی پنل را برای افراد مبتدی بزارید ممنون می شوم

safadoost
2013-04-07, 17:09
سلام آموزش نصب قالب نیوک 8.3 تو سی پنل رو حتما بزارید

با سلام بعضی شرکت ها خودشون نصب می کنند ویا با دریافت پول نصب می کنند اگ شما نیاز دارید در گوگل سرچ کنید

با تشکر

farbod
2013-12-25, 7:53
با سلام بعضی شرکت ها خودشون نصب می کنند ویا با دریافت پول نصب می کنند اگ شما نیاز دارید در گوگل سرچ کنید

با تشکر

سلام
متاسفانه من یک سایت را بخاطر اعتماد به یک شرکت معتبر با رنک بیست هزار ایران و 100 هزار الکسا از دست دادم . به هر شرکتی نمیشه اعتماد کرد . ضرر من مساوی با 5 سال تلاش شبانه روز بود که از دستم رفت .

شاید باور نکنید اما شرکتی که این کار را انجام داد یکی از شرکت های معتبر است که در اصفهان کار میکند . در وبلاگ اصلیم حسابی براشون تبلیغات منفی کردم اما چه فایده . الان بعد از دوسال دوباره میخوام خودم یه سایت را بالا بیارم . لطفا راهنمایی کنید .

turkdownload
2014-08-03, 14:51
من بار اولمه میخوام یک سایت بنویسم همین بار اول با کلی مشکل روبرو شدم سایتم بالا نمیاد ونمیدونم از کجا باید برو بنویسم [Only registered and activated users can see links] .ir لطفا یکی از دوستان تمام مراحل رو توضیح بده مطمئنم خیلی از دوستان مشکل منو دارند لطفا کمک کنید

admin
2014-08-03, 16:13
من بار اولمه میخوام یک سایت بنویسم همین بار اول با کلی مشکل روبرو شدم سایتم بالا نمیاد ونمیدونم از کجا باید برو بنویسم [Only registered and activated users can see links] .ir لطفا یکی از دوستان تمام مراحل رو توضیح بده مطمئنم خیلی از دوستان مشکل منو دارند لطفا کمک کنید

سلام
شما فقط دامنه ثبت کردید.
برای داشتن سایت هم باید هاست داشته باشید و هم دامنه.
این آموزش را ببینید ([Only registered and activated users can see links] D8%AA+%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D9%86%DB%8C% D9%85%D8%9F)

turkdownload
2014-08-03, 18:10
سلام
شما فقط دامنه ثبت کردید.
برای داشتن سایت هم باید هاست داشته باشید و هم دامنه.
این آموزش را ببینید ([Only registered and activated users can see links] D8%AA+%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D9%86%DB%8C% D9%85%D8%9F)
سلام مجدد من هاست خریدم حالا بعد از ثبت چطوری میتونم برای نوشتن سایتم اقدان کنم پسوندir هستش ممنون که کمکم میکنید

sahar_tym
2016-11-08, 14:48
سی پنل Cpanel کامل ترین و جامع ترین ، آسانترین و کارآمدترین پنل کنترل هاست ([Only registered and activated users can see links]*********.net/host/) های تحت لینوکس می باشد که با قالبیت ها و امکاناتی که در اختیار کاربران می گذارد تمامی نیازهای شما را برای کنترل امور مختلف وب سایت و هاستتان را برطرف می نماید و حتی مبتدی ترین افراد هم به راحتی با محیط کاربری آن آشنا می شوند و می توانند از آن استفاده کنند. سی پنل ([Only registered and activated users can see links]*********.net/linux-host/) از محبوب ترین کنترل پنل های سیستم عامل لینوکس ([Only registered and activated users can see links]*********.net/linux-host/) می باشداز جمله امکانات این کنترل پنل می توان به موارد زیر اشاره کرد : – کاملترین کنترل پنل با امکان تغییر کلمه عبور، مدیریت بانک اطلاعاتی، ارسال فایل و … – کنترل پنل کامل برای پست الکترونیک با امکاناتی از قبیل :ایجاد صندوق جدید، تغییر کلمه عبور، حذف صندوق و… – قابلیت انتقال خودکار Email به سایر صندوقها از قبیل Yahoo و hotmail و … – امکان پاسخ دهی اتوماتیک به پست الکترونیک در تعطیلات و مواقع ضروری – ایجاد کاربر با امکان تعیین دسترسی به فایل و فولدرها – معرفی رایگان سایت به موتورهای جستجو – امکان کنترل مستقیم بانکهای اطلاعاتی – امکان گزارشگیری دقیق از سایت : نمایش IP بازدیدکننده، تعداد صفحات مورد بازدید، زمان بازدید از هر صفحه و … – انتقال سایت به صفحه یا آدرس وب دیگر – پشتیبانی از برنامه های مختلف طراحی – پشتیبانی از زبانهای برنامه نویسی تحت وب و ….

malous
2016-11-23, 0:01
قربانت بگردم اینایی که گفتی چطوری میشود یاد گرفت؟

nima5
2017-06-14, 12:18
سلام

ممنون بابت پست و اموزش اتون