PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سرور پربازدید و چند سرور دیگر

talahost
2013-11-30, 16:00
با سلام
احتمالا متوجه شدید که اینترنت ایران با اکثر آی پی های دیتاسنتر Redstaion.com مشکل پیدا کرده..
تا جایی که ما بررسی کردیم مشکل مربوط به دیتاسنتر نیست و به اینترنت ایران بر می گردد. شما به راحتی می تونید سایت را با VPN یا اینترنت خارج از کشور باز کنید ولی لود با اینترنت ایران بسیار مشکل است.
DNS هایی که دچار این مشکل شده اند :
ns19 , ns20
ns21, ns22
ns27, ns28
ns29, ns30

p_ecommerce
2013-11-30, 16:36
خب الآن ما این مشکلات رو روی چندین سایت خودمون داریم ، اصلا باز نمیشن ، باید با شاتل تماس گرفت که چرا برخی از سایت هامون باز نمیشه ؟؟؟؟

talahost
2013-11-30, 18:35
بله می تونید با پشتیبانی شاتل تماس بگیرید

iranmct
2013-11-30, 22:01
با سلام
احتمالا متوجه شدید که اینترنت ایران با اکثر آی پی های دیتاسنتر redstaion.com مشکل پیدا کرده..
تا جایی که ما بررسی کردیم مشکل مربوط به دیتاسنتر نیست و به اینترنت ایران بر می گردد. شما به راحتی می تونید سایت را با vpn یا اینترنت خارج از کشور باز کنید ولی لود با اینترنت ایران بسیار مشکل است.
Dns هایی که دچار این مشکل شده اند :
Ns19 , ns20
ns21, ns22
ns27, ns28
ns29, ns30

برای رفع مشکل بهتر است با پشتیبانی سرویس اینترنت خود تماس بگیرید تا موضوع سریعتر بررسی شود

-----------------------

این شد راه حل ؟

مگر میشه به تمام ملت بگیم که برید به isp خودتون بگید DNS تغییر بدن؟؟؟

یک راه حل درست و برای سروتون تعیین کنید. یک مشتری که علی آباد کتول میاد تو سایت من . اصلا چه میدنه dns چیه که بره پیگیری کنه ؟
اصلا مگه وظیفه مردمه ؟؟؟
این همه ISP تو ایران است ... مگه این کار امکان داره اصلا ؟؟؟:mad:

admin
2013-11-30, 23:08
دوست عزیز ما که نگفتیم dns ست کنید.
عرض کردیم کاربرانی که از dns های بالا استفاده می کنند ممکن است با این مشکل مواجه شده باشند. مشکل سراسری است و خیلی از شرکت ها با این مشکل مواجه شدند.
با ISP تماس بگیرید وقتی ببینند مشکل عمومی است سریعتر پیگیری می کنند.

admin
2013-12-01, 9:04
ظاهرا مشکل برطرف شده

p_ecommerce
2013-12-01, 9:26
مشکل برطرف شد

خیر . همچنان به همان صورت قبل می باشد ، کلی شاکی باهامون تماس گرفتن و زیر سوال رفتیم (نمی دونن جریان چیه و مارو مقصر میدونن)
ممنون میشم یه راه حل بهتری به جز تغییر ns پیدا کنید و انجامش بدید .
با تشکر از پشتیبانی خوبتون.

hoka
2013-12-01, 9:44
خیر . همچنان به همان صورت قبل می باشد ، کلی شاکی باهامون تماس گرفتن و زیر سوال رفتیم (نمی دونن جریان چیه و مارو مقصر میدونن)
ممنون میشم یه راه حل بهتری به جز تغییر ns پیدا کنید و انجامش بدید .
با تشکر از پشتیبانی خوبتون.

از کدوم آی اس پی هستید و از اگه میشه بگید از کدوم شهر؟

دوست عزیز راه حل رو ایشون نمیتونن ارائه بدن . چیزی هست که از طرف isp های کل کشور ایجاد شده و نه dns های ایشون یا رداستیشن

p_ecommerce
2013-12-01, 9:51
شاتل ، مازندران - آمل

hoka
2013-12-01, 9:53
مشکل برطرف شد

ادمین عزیز از شاتل یاسوج هست ؟ آیا از طریق پشتیبانی isp خودتون پیگیری کردید یا خودشون تصحیح کردنش ؟

- - - Updated - - -

شاتل ، مازندران - آمل

مودم و سیستم رو خاموش و روشن کردید ؟

p_ecommerce
2013-12-01, 10:03
مودم و سیستم رو خاموش و روشن کردید ؟
بله . تاثیری نداشت . !!!

hoka
2013-12-01, 10:10
بله . تاثیری نداشت . !!!

ای بابا .وضعیتی شده این مشکل . من که دارم به صورت موقت سایت هام رو منتقل میکنم

admin
2013-12-01, 10:21
سلام
ما حرفی از تغییر dns نزدیم.

با مبین نت و آسیاتک و ایرانسل تست کردم مشکل برطرف شده. (دیروز مشکل داشتند)
رایتل هنوز مشکل داره.
فکر می کنم کم کم مشکل داره برطرف می شه.

hoka
2013-12-01, 11:03
سلام
ما حرفی از تغییر dns نزدیم.

با مبین نت و آسیاتک و ایرانسل تست کردم مشکل برطرف شده. (دیروز مشکل داشتند)
رایتل هنوز مشکل داره.
فکر می کنم کم کم مشکل داره برطرف می شه.

مثل اینکه اکثر مشکل روی شاتل هست . اگه امکان داره این isp رو هم تست کنید .
بدی ماجرا جایی هست که ادمین سایت باشی ولی مشکل رو نتونی ببینی وقتی صبانت مشکلی نداره :|

baran
2013-12-01, 11:07
من وایمکس مبین نت دارم و مشکل پابرجاست

admin
2013-12-01, 11:17
مثل اینکه اکثر مشکل روی شاتل هست . اگه امکان داره این isp رو هم تست کنید .
بدی ماجرا جایی هست که ادمین سایت باشی ولی مشکل رو نتونی ببینی وقتی صبانت مشکلی نداره :|

امکان تست شاتل را نداریم (در واقع تست مشکلی را حل نمی کنه وقتی برای بقیه کاربران هنوز مشکل وجود داره)
بهترین کار تماس با پشتیبانی سرویس اینترنت است. با پشتیبانی adsl یا وایمکس تماس بگیرید مشکل سریعتر حل می شه.

MO3LEM
2013-12-01, 13:06
سلام
از مخابرات استان لرستان اشتراک دارم..
شرکتهای خصوصی شاید پیگیر باشن..ولی..
اقا یه راه حل بدید..

s_dastjani
2013-12-01, 20:48
سلام
تا جایی که من بررسی کردم مشکل از سرور و به احتمال بالا شبکه سروره
[Only registered and activated users can see links]
البته طلاهاست از نظر کیفیت هاست ها بسیار خوبه ولی خب حل این مشکل از دسترسشون خارجه باید از دیتاسنتر مشکل حل بشه

sadegh
2013-12-01, 21:06
من اصلا دوست ندارم موج منفی بفرستم ولی
کی می تونه جواب کاربر ها رو بده که ناراضی اند؟
و کی میتونه مشکل رو حل کنه؟
از همه بدتر اینه که از دست تو کاری برنمیاد و کاربرات هم شدیدا به سایتت نیاز دارند.
امیدوارم هرچه سریع تر حل بشه.

golpa
2013-12-01, 22:32
امکان تست شاتل را نداریم (در واقع تست مشکلی را حل نمی کنه وقتی برای بقیه کاربران هنوز مشکل وجود داره)
بهترین کار تماس با پشتیبانی سرویس اینترنت است. با پشتیبانی adsl یا وایمکس تماس بگیرید مشکل سریعتر حل می شه.

جناب بنده 6 ماه پيش با اين مشكل مواجه شدم و بهتون اطلاع هم دادم، جالبه كه ادمين سايت خودش نتونه سايتش رو ببينه و بايد dns*ست كنه،ولي مشتري ها ميبينن
با تشكر
RD

hoka
2013-12-02, 9:36
من اصلا دوست ندارم موج منفی بفرستم ولی
کی می تونه جواب کاربر ها رو بده که ناراضی اند؟
و کی میتونه مشکل رو حل کنه؟
از همه بدتر اینه که از دست تو کاری برنمیاد و کاربرات هم شدیدا به سایتت نیاز دارند.
امیدوارم هرچه سریع تر حل بشه.

جناب بنده 6 ماه پيش با اين مشكل مواجه شدم و بهتون اطلاع هم دادم، جالبه كه ادمين سايت خودش نتونه سايتش رو ببينه و بايد dns*ست كنه،ولي مشتري ها ميبينن
با تشكر
RD

سلام
البته طلاهاست از نظر کیفیت هاست ها بسیار خوبه ولی خب حل این مشکل از دسترسشون خارجه باید از دیتاسنتر مشکل حل بشه

اول از همه دوستان بررسی هاتون رو دقیق تر انجام میدادید و متوجه میشدید که کلا دسترسی آی پی ها از آی اس پی قطع بود نه دیتاسنتر نه سرور و خود طلا هاست . الان هم مشکل حل شده

p_ecommerce
2013-12-02, 10:00
دوستان گرامی که نسنجیده پیام ارسال کرده اند ، هیچ موقع یک مدیر برای رسیدن به موفقیت به مشتریاش دروغ نمی گه ،
جدا از این قضیه من از ابتدای تاسیس طلاهاست ازشون سرویس می گیرم و همچنان هم ازشون راضیم و می دونم امکان نداره پشتیبانی غلط به مشتری هاشون بدن .

حالا هر طور خودتون تصمیم می گیرید ، برای من که اثبات شده .
موفق و پیروز باشید

اینجا مازندران ، آزاد شد
امن و امان
kianfar
2013-12-02, 15:04
با سلام و عرض ادب

باید خدمت همه دوستان عرض کنم و به جرات بگم مدیریت طلا هاست در ایران بی نظیره و همیشه سعی کرده با صداقت کار کنه و بهترین خدمات رو بده
با یک یا دو روز مشکل بی انصافیه که کل زحمات کسی رو زیر سوال ببرید
من چند ساله مشتری ایشون هستم با کسای دیگه هم کار کردم که ادعای زیادی داشتند ولی طلا هاست واقعا تکه
ضمنا اطلاعات بالا و صداقت کاری ،خوش قولی در سر لوحه کار این دوست عزیز هست

انشالله همیشه جناب بهزادی موفق و موید باشند

admin
2013-12-02, 18:55
سلام

سلام
این مشکل مربوط به یکی از سرورها بود و حدود آخر شب ایجاد شد، سرور تحت حمله شدید بود و برطرف شد.
البته ارتباطی به این موضوع ندارد چون مشکلی که در این تاپیک نوشته شده سراسری است و برای خیلی از شرکت ها ایجاد شده. حدود 2 هزار تا از سایت های کاربران طلاهاست هم مشکل پیدا کردند.
سرورهای جدید در حال راه اندازی هستند و اگر مشکل حل نشود تا پس فردا تمام سایت هایی که تحت تاثیر این مشکل هستند به دیتاسنتر دیگری منتقل می شوند

baran
2013-12-03, 15:06
بنده با پشتیبانی وایمکس تماس گرفتم گفتن تا حالا یک مورد گزارش هم نداشتیم و شما اولین کسی هستسد که دارید گزارش این جور خرابی رو میدید
دوستان همونطور که ادمین محترم میگه تا تماس نگیرید اونا متوجه مشکل نمیشن که پیگیری کنن لطفآ تماس بگیرید

ebadgh
2013-12-09, 12:34
این مشکل رو من در دو هاستینگ دیگه داشتم و پیگیری*های خیلی زیادی در خصوصش داشتم که نتایج و اتفاقات و دلایلی که وجود داره رو اینجا می*گم که بدونید :
این مشکل به این علت رخ می*ده که آی اس پی ها میان آی پی سرور رو محدود می*کنن و اغلب به این خاطر هست که اون آی پی با آی*پی های خیلی نزدیک به اون یا اداره همزمان برای وی پی ان فروشی و پراکسی استفاده میشه یا اینکه قبلا شده (و احتمال زیاد در وی پی اسی که به مشتری فروخته میشه اکانتی جهت این کار هم فروخته شده) که آی اس پی ها میان کلا آی پی رو محدود می*کنن
مشکل معمولا در آی*اس پی شاتل اول از همه به وجود میاد و پس از اون به ترتیب پارس*آنلاین، مخابرات، مبین نت و ایرانسل
من این مشکل رو اخیرا با هاستینگی که از هتزنر خدمات می*گرفت داشتم. در ابتدای امر گفتند مشکله شاتله. من خودم از شاتل پیگیر شدم و ارجاع دادن به مدیر شبکه و با مدیر شبکه بحث و ... و ایشون می*گفتن مشکل ما نیست. در نهایت گفتم مشکل نیم سرورهاتونه ! در صورتی که سایت بیش از دو سال هیچ تغییری رو نیم سرورهاش اعمال نشده بود. برای اثبات نیم سرورها رو عوض کردم و بردم رو یکی دیگر از دامنه هام و همچنان مشکل ادامه داشت تا دو سه رو بعد خود مدیر شبکه شاتل با من تماس گرفت (و تو این چند روز به مشتریای ما می*گفتن مشکل از هاست و اونا هم شاکی میشن در نتیجه که سر این موضوع هم دعوای مفصلی داشتم با مدیر پشتیبانی شاتل که اگه کارمندات نمی*فهمن بی*خودی به مردم اطلاعات غلط ندن) و گفت این مشکل واسه خیلیا پیش اومده و از من خواست در خصوص رفعش کمک کنم که تعجب برانگیزه ! که من شماره تماس مدیر سرور رو بهش دادم و بعد از یک هفته مدیر سرور به همه مشتریاش ایمیل داد که آی پی قبلی عوض شد و آی پی جدید گذاشتیم.
نکته*ی مهم اینکه من در ابتدای مشکل بهشون گفتم باید آی پی تون رو عوض کنید و به من با حلت مسخره گفتن که همچین مشکل خاصی نیست که ما آی*پی عوض کنیم. مگه الکیه و ... . اما در نهایت همین کار رو کردن

پس در نتیجه این دو مشکل که طی 3 سال گذشته واسه من رخ داده طلاهاست در نهایت باید آی خود را عوض کند در غیر این*ٌورت همچنان مشتریانش باید بدوند و به نتیچه نرسن و یا هاستشون رو عوض کنن یا ...

من خودم بعد این مشکل هر طور که شد و با هر هزینه ای رفتم و مستقیما از یک دیتاسنتر آمریکایی خدمات گرفتم

- - - Updated - - -

بنده با پشتیبانی وایمکس تماس گرفتم گفتن تا حالا یک مورد گزارش هم نداشتیم و شما اولین کسی هستسد که دارید گزارش این جور خرابی رو میدید
دوستان همونطور که ادمین محترم میگه تا تماس نگیرید اونا متوجه مشکل نمیشن که پیگیری کنن لطفآ تماس بگیرید

هر کسی تماس بگیره همینو بهش می*گن !
و گفته*ی ادمین هم در خصوص تعدد تماس درست نیست. چرا که هیچ کدوم از اپراتورها نمیان یادداشت یا اعلام کنن از فلان هاست چند نفر تماس گرفتن !! چرا که بعد از اینکه به شما جواب دادن مشکل خودتونه تموم میشه میره و ثبت می*کنن که مشکل حل شده

p_ecommerce
2013-12-12, 10:46
امروز پنجشنبه : بازم همون آشو همون کاسه

admin
2013-12-13, 12:48
امروز پنجشنبه : بازم همون آشو همون کاسه

سلام
خیلی از سایت هایی که در این رنج آی پی بودند منتقل شدند.
حدود 900 سایت باقی مانده که امروز و فردا منتقل می شوند.

admin
2013-12-15, 15:13
سلام
تمام سایت ها منتقل شدند.
لطفا اگر خطا یا مشکلی در سایت خود مشاهده کردید حتما تیکت ارسال کنید ([Only registered and activated users can see links]).

denizsoft
2013-12-16, 12:38
امروز دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲

اینترنت مخابرات در قزوین و اصفهان و اینترنت شاتل در رشت تست کردم سایتم باز نشد . ولی با وایمکس مبین نت باز میشه

حال به نظر شما چقدر باید صبر کنیم ؟؟

ادرس سایتم [Only registered and activated users can see links]

p_ecommerce
2013-12-18, 15:35
امروز دوشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۲

اینترنت مخابرات در قزوین و اصفهان و اینترنت شاتل در رشت تست کردم سایتم باز نشد . ولی با وایمکس مبین نت باز میشه

حال به نظر شما چقدر باید صبر کنیم ؟؟

ادرس سایتم [Only registered and activated users can see links]

باز میشه مشکلی نداره