PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه از ایران هاست

perans
2013-01-26, 14:42
با سلام
من دامنه ای به اسم ([Only registered and activated users can see links]) دارم و می خوام بدونم که می تونم به طلاهاست انتقال بدم؟
هزینه انتقالش چقدر میشه؟ در ضمن یک هفته تا انقضای دامنه مونده.
چرا اینقدر هزینه های دامنه های ایران هاست نسبت به شما بالاتره؟آیا خدماتش با شما فرق می کنه؟
با تشکر

TARIMEHR
2013-01-26, 15:35
با سلام
من دامنه ای به اسم ([Only registered and activated users can see links]) دارم و می خوام بدونم که می تونم به طلاهاست انتقال بدم؟
هزینه انتقالش چقدر میشه؟ در ضمن یک هفته تا انقضای دامنه مونده.
چرا اینقدر هزینه های دامنه های ایران هاست نسبت به شما بالاتره؟آیا خدماتش با شما فرق می کنه؟
با تشکر

و علیکم السلام
اگر پنلی مثل پنل زیر داشته باشید امکان انتقال وجود داره
[Only registered and activated users can see links]
معمولا انتقال دامنه در پنل رسیلر کلاب رایگانه اما از طلا هاست به جاهای دیگه فکر کنم 2 هزار تومان گرفته میشه

طلا هاست بخاطر خرید دامنه در تعداد بالا تخفیف ویژه ای دریافت میکنن
همچنین سود خودشون رو کمتر کردن و این دلایل قیمت مناسب دامنه ها هست

دامنه فقط ادرس هست و هیچ تاثیری در کیفیت و لود سایت نداره و قیمت گرون و ارزون دلیل بر کیفیت سرویس نیست

اما چیزی که حائز اهمیت هست ، جایی که ازش دامنه میخریده
به شرکتی اعتماد کنید که وقتی سایتتون پر بازدید شد و ارزش دامنه ی شما میلونی شد اونوقت دامنه رو از انحصار شما خارج نکنن و به اسم خودشون نزنن که طلا هاست از این لحاظ معتبر هست و میشه بهش اعتماد کرد

موفق باشید

admin
2013-01-26, 15:45
سلام
مشخصات پنل دامنه را در تیکت ارسال کنید. انتقال رایگان انجام می شه.
اگر اطلاعات پنل را ندارید از جایی که دامنه را ثبت کردید اطلاعات پنل اصلی دامنه را بگیرید.

پنل دامنه های طلاهاست و ایران هاست هر دو ریسلر کلاب هست. ما دامنه را بدون سود یا با سود بسیار کم ثبت و تمدید می کنیم و کیفیت دامنه ها هیچ تفاوتی ندارد. شما دامنه .com را 100 هزار تومان بگیرید یا 10 هزار تومان هیچ تفاوتی در کیفیت ندارد. البته توجه داشته باشید همیشه دامنه را از جای مطمئن بگیرید که بعدا مشکلی برای تمدید پیش نیاد