PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه مدت طول میکشه سیستم تغیر دی ان اس دامین های بین المللی درست بشه

amin.tazik
2013-11-07, 14:58
با سلام خدمت تمامه دوستان من امروز اومدم دی ان اس دامین رو تغیر بدم که ظاهرا مشکلاتی در سیستم وجود داره خواستم بدونم این مشکل کی برطرف میشه

khat.khati
2013-11-07, 21:32
سلام
هفت تا ده روزه آینده به گفته ی مدیریت

amin.tazik
2013-11-07, 23:40
یعنی ما همینجور خوار و گرفتار بمونیم ؟؟ این همه وقت خراب نشد خالا که من خواستم دی ان اس تغیر بدم مشکل پیدا کرد ؟؟ 10 روز زیاده لطفا مسعولین جوابگو باشان کاره ما خوابیده لطفا یکی پیگیر باشه

ghiasvand_2008
2013-11-08, 0:09
[QUOTE=amin.tazik;1434]یعنی ما همینجور خوار و گرفتار بمونیم ؟؟ این همه وقت خراب نشد خالا که من خواستم دی ان اس تغیر بدم مشکل پیدا کرد ؟؟ 10 روز زیاده لطفا مسعولین جوابگو باشان کاره ما خوابیده لطفا یکی پیگیر باشه[/
QUOTE]
با سلام دوستان من نمی تونم وارد پنل سایت بشم در واقع میشه اما این خطا میگیره ببینم علت از کجاست؟
WebsitePanel Error
Sorry, an error occurred while processing your request.

khat.khati
2013-11-08, 1:07
سلام...مدیریت محتوای سایتتون چیه؟ پنل هاست تون باز نمیشه یا مدیریت محتوا تون؟...بیشتر توضیح بدین

ghiasvand_2008
2013-11-08, 8:17
سلام...مدیریت محتوای سایتتون چیه؟ پنل هاست تون باز نمیشه یا مدیریت محتوا تون؟...بیشتر توضیح بدین

نام کاربری و رمز عبور رو صحیح وارد می کنم و قبول می کنه اما وقتی که میخاد پنل هاست رو نشون بده با خطای زیر مواجه میشم؟
WebsitePanel Error

khat.khati
2013-11-08, 12:24
نام کاربری و رمز عبور رو صحیح وارد می کنم و قبول می کنه اما وقتی که میخاد پنل هاست رو نشون بده با خطای زیر مواجه میشم؟
WebsitePanel Error

اگه از سرویس های طلا هاست استفاده میکنین تیکت بزنین تو پنل کاربری تون تا مشکل حل شه

در غیر این صورت با مدیر سرور خودتون در میان بزارید