PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش فوروارد ایمیل از webmail به ایمیل های دیگر

amirdesigner.ir
2013-01-31, 11:34
سلام دوستان
امروز قصد دارم آموزش فوروارد کردن اتوماتیک webmail به ایمیلهای دیگر مانند : یاهو ، جیمیل و... را یاد بدم.
خوب همانطور که کاربر talahost آموزش ساختن ایمیل را در سی پنل یاد دادند ، منم میخوام امروز یه آموزشی بذارم که دیگر نیازی به چک کردن از طریق وب میل (webmail ) نیست و وقتی کسی به آن آدرس ایمیل ، پیغامی ارسال کنید سیستم بصورت خودکار آنرا به ایمیل شخصی خودتون ( Yahoo , Gmail , ... ) ارسال میکند و دیگر نیازی نیست هر دو را با هم چک کنید و وقتتان را بگیرد !!!

خوب به آدرس زیر میرویم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

یوزر و پسورد ایمیلتون رو وارد کنید و وارد شوید

[Only registered and activated users can see links]

سپس به پنل مدیریت هدایت میشوید و در آنجا گزینه ی Forwarding Options را بزنید مطابق تصویر

سپس گزینه ی Add Foewarder را کلیک نمایید.

سپس ایمیلی که دوست دارید به آن ارسال شود را وارد کنید و گزینه ی Add Forwarder را کلیک نمایید.

-------
موفق باشید.

KRM.insert
2013-01-31, 11:44
یک سوال برام پیش اومد.
حالا فرض کنید من یک میل سرور دارم و ایمیل تبلیغاتی زیاد میفرستم و آدرسی که میزارم نمایش داده بشه آدرس ایمیل سایتم باشه که هرکسی خواست جوال بده و ارسال های ناموفق به ایمیلم فرستاده بشه. خوب حالا این تعداد ایمیل اگر بخواد به ایمیل انتخابی من توی یاهو و یا گوگل فروارد بشه از نظر طلاهاس موردی نداره؟! شاید روزی 2000-3000 تا ایمیل دلیوری برگشتی به ایمیل سایت باشه که باید فروارد بشه به جیمیلم!!

amirdesigner.ir
2013-01-31, 15:23
بستگی به هاستینگتون داره که روزانه چند ایمیل رو بتونه ارسال و دریافت کنه !
از پشتیبانی هاستینگتون بپرسید .
------
موفق باشید

kavirserver
2013-01-31, 16:18
سلام
معمولا سرویس های طلا هاست با ارسال زیاد ایمیل مشکل دارند و خیلی زود سایتتون ساسپند میشه پس اگه از طلا هاست سرویس هاست دارید سعی کنمید زیاد ایمیل اراسل نشه البته در هر 1 ساعت در 24 مشکلی نداره