PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ساخت و ارسال ایمیل در سی پنل

talahost
2013-01-31, 10:16
آموزش ساخت ایمیل در سی پنل و ارسال ایمیل فارسی

ابتدا برای ساخت ایمیل در cPanel به بخش Email Accounts بروید و ایمیل دلخواه خود را بسازید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

برای ورود به بخش مدیریت ایمیل های سایت تان به آدرس webmail.yoursite.com بروید (بجای yoursite.com، نام سایت خود را وارد کنید). در این صفحه با وارد کردن ایمیل و رمز آن به ایمیل وارد می شوید.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

پس از وارد کردن آدرس ای میل و رمز، صفحه ی جدیدی باز می شود که 3 گزینه با آیکون بزرگ در وسط صفحه دارد (Roundcube, Horde, Squirrel Mail)

با هر 3 گزینه ی فوق می توانید به بخش مدیریت ایمیل ها وارد شوید. پیشنهاد ما استفاده از گزینه ی وسط (یعنی Roundcube) است.

در Roundcube با کلیک روی گزینه ی [Only registered and activated users can see links] می توانید ایمیل جدید ارسال کنید.

پس از نگارش ایمیل و وارد کردن آدرس ای میل گیرنده و عنوان و متن، روی دکمه ی Send Now کلیک کنید تا ایمیل ارسال شود.

ایمیل پس از ارسال بصورت فارسی بدست گیرنده می رسد[Only registered and activated users can see links]

mohammad mahdi
2018-02-10, 23:19
سلام
من یک هاست cpanel معمولی دارم که به یک دامنه .ir هم وصل شده ، میتونم باهاش ایمیل هم درست کنم؟

اگر میتونم ، من وارد پنل کاربریم تو طلاهاست شدم ولی بخش Email Accounts رو پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید که کجاست؟

talahost
2018-02-12, 17:00
سلام
من یک هاست cpanel معمولی دارم که به یک دامنه .ir هم وصل شده ، میتونم باهاش ایمیل هم درست کنم؟

اگر میتونم ، من وارد پنل کاربریم تو طلاهاست شدم ولی بخش Email Accounts رو پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید که کجاست؟

سلام
باید وارد سی پنل شوید. اطلاعات ورود به سی پنل در بخش لیست تیکت ها برای شما ارسال شده.
همچنین در بخش لیست سرویسها میتونید روی نام یا شماره سرویس کلیک کنید و اطلاعات ورود به سی پنل را ببینید یا رمز جدید بگیرید.