PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وروی گوگل پایین

moslem72
2013-08-25, 15:41
سلام.دوستان من وبمو الان حدود 10 ماهه راه انداختم الان هم 1200 مطلب داره ولی ورودی گوگل من روزی فقط 200 تاست لطفا کمک کنید تا مشکلشو برطرف کنم
[Only registered and activated users can see links]

m1404
2013-08-25, 16:01
سلام

مشکل گوگل همگانی هست و ظاهرا بخاطر آپدیت گوگل

moslem72
2013-08-25, 16:07
من خیلی وقته این مشکلو دارم

xara_2009
2014-06-15, 21:52
cms سایت چیه

saboor12345
2014-06-29, 14:57
این بدلیل عدم توجه به متا تگ ها و تگ هاست

xara_2009
2014-10-02, 17:50
دوست عزیز من داخل یاهو بهتون عرض کردم
مطالب ک شما گذاشتین
کپی شده هستش
این انتظار نداشته باشین ک ورودی گوگل بیشتر باشه

nasimsahar
2015-10-02, 23:14
سلام.دوستان من وبمو الان حدود 10 ماهه راه انداختم الان هم 1200 مطلب داره ولی ورودی گوگل من روزی فقط 200 تاست لطفا کمک کنید تا مشکلشو برطرف کنم
|دانلود اهنگ و فیلم جدید ([Only registered and activated users can see links])

دوست عزیز مطالب سایت شما اسپم هستند و همین کارهای شما و چند کاربر و تازه وارد دیگه دمار از پدر سرویس های وبلاگدهی و وبلاگ های پربازدید در آورده.تا الان قید چهار وبلاگم با آمار حدود هزار و خورده ا را که افت کدند را زدم.توی گوگل که اسم وب ها را جستجو میکنم سی چهل تا سایت اسپم پشت سرم ردیف میشه.
به اطلاعتون برسونم که به سایت شما میگن مطلب دزد و خلاف قوانین هستش و توسط فیلترینگ قابل مسدود شدن هستش.
علت اصلی که گوگل پنج رنک را آپدیت نمیکنه به خاطر مطلب دزد ها هستش که یک شبه بر تخت پنج رنک میشینند.
البته ناگفته نماند که مدیران گوگل طی مصاحبه ای حرف آخرشون را به اینطور سایت ها زدند.پس به همه دوستان توصیه میکنم تا گوگل دستورات بعدی برای کپی رایت ها و مطلب دزد ها را اجرا کنه مسیرشون را تغییر بدن
عر........
([Only registered and activated users can see links])
آگهی رایگان ([Only registered and activated users can see links])

ATILA1355
2015-10-03, 6:00
دوست عزیز مطالب سایت شما اسپم هستند و همین کارهای شما و چند کاربر و تازه وارد دیگه دمار از پدر سرویس های وبلاگدهی و وبلاگ های پربازدید در آورده.تا الان قید چهار وبلاگم با آمار حدود هزار و خورده ا را که افت کدند را زدم.توی گوگل که اسم وب ها را جستجو میکنم سی چهل تا سایت اسپم پشت سرم ردیف میشه.
به اطلاعتون برسونم که به سایت شما میگن مطلب دزد و خلاف قوانین هستش و توسط فیلترینگ قابل مسدود شدن هستش.
علت اصلی که گوگل پنج رنک را آپدیت نمیکنه به خاطر مطلب دزد ها هستش که یک شبه بر تخت پنج رنک میشینند.
البته ناگفته نماند که مدیران گوگل طی مصاحبه ای حرف آخرشون را به اینطور سایت ها زدند.پس به همه دوستان توصیه میکنم تا گوگل دستورات بعدی برای کپی رایت ها و مطلب دزد ها را اجرا کنه مسیرشون را تغییر بدن
عر........
([Only registered and activated users can see links])
آگهی رایگان ([Only registered and activated users can see links])

استاد
تاریخ پست ها و مخص.صا آخرین پست رو هم یه نگاه بندازی بد نیست!!!!!
تاپیک زیر خاکی نیارید بالا