PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال کوچیک

reza78910
2013-01-29, 18:55
سلام.
من میخام یه هاست بخرم اما نمیدونم کدوم یکی از این دوتا رو بخرم فقط لطفا منو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم ازتون:

توجه: میخام سایت دانلود بسازم

خوب بریم سراغ هاستا:

1. هاست ارزان
2. هاست معمولی

بنی این دوتا یکی رو میخام بردارم!! اما نمیدونم کدومش واسه یه سایت دانلو مناسبه؟؟؟

تو رو خدا کمک کنید باید هرچه زودتر سایت رو بسازم!!!
مخصوصا مدیر سایت
ممنون منتظرم;)

mybbsupport
2013-01-29, 19:03
سلام

شما براي راه اندازي سايت دانلود براي فايل ها بايد هاست دانلود بخريد و براي بخش پورتال (ياهمون سايتتون) بايد هاست بخريد.
يعني هر دو
باتشكر

skachi
2013-01-29, 20:04
سلام.من در طلا هاست 100مگ هاست لينوكس حرفه اي خريدم.حالا دارم ميرم خارج از كشور.
سوال: حالا چطور ميتونم هاستي كه از طلاهاست خريدم را به ISP در خارج انتقال بدم.
[Only registered and activated users can see links]

farshad
2013-01-29, 23:32
سلام.
من میخام یه هاست بخرم اما نمیدونم کدوم یکی از این دوتا رو بخرم فقط لطفا منو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم ازتون:

توجه: میخام سایت دانلود بسازم

خوب بریم سراغ هاستا:

1. هاست ارزان
2. هاست معمولی

بنی این دوتا یکی رو میخام بردارم!! اما نمیدونم کدومش واسه یه سایت دانلو مناسبه؟؟؟

تو رو خدا کمک کنید باید هرچه زودتر سایت رو بسازم!!!
مخصوصا مدیر سایت
ممنون منتظرم;)

اول از هر چیزی حرف
mybbsupport عزیز رو قبول دارم و اینکه بنده میگم مونده به هزینه خودت داداش اگه هزینه ات زیاد هست یه سرور مجازی بخر تا هم سایتت سرعتش خوب باشه و اینکه یه جورایی باعث افزایش بازدید باشه مثلا شما یه هاست ارزون میخرید و اینکه به درد شما نمیخوره پس اگه از من میشنوید و سایتتون میخواید پیشرفت کنه میتونید یه سرور مجازی بخرید البته سرور هزینه خودش رو داره از جمله لاینسس سی پنل و یا لاینسس دایرکت ولی بازم مونده به هزینه خودتون

reza78910
2013-01-30, 9:18
از همه ممنونم که راهنماییم کردید!!!
ولی من تا 100 تومن میتونم برای دامنه و هاست بدم و سرور مجازی... امیدوارم اندازه باشه پولم و بتونم درسش کنم.
و از همتون هم بازم تشکر میکنم که منو راهنماییی کردید