PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسه ایرانیک

yas.sl
2018-03-02, 1:44
سلام.من تازه کارم و نمیدونستم باید در سایت nic.ir شناسه ثبت میکردم و درسایت شما ثبت کردم
الان برای دامنه هایی ک خریدم با سایت اصلی به مشکل خوردم و ایمیلمو تو سیستمشون دارن و ازم پسورد میخوان.درحالی ک تو سایت طلاهاست پسوردی ازم نگرفت.حالا چیکار کنم:((:((:((

admin
2018-03-02, 12:22
سلام
برای گرفتن رمز شناسه یا پاسخ سوال محرمانه ایرنیک مراحل زیر را انجام دهید :
فرم تغییر پرسش یا پاسخ محرمانه یا تغییر رمز ایرنیک ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود و تکمیل کنید و از طریق بخش آپلود مدارک ایرنیک ([Only registered and activated users can see links]) فرم تکمیل شده + مدرک شناسایی خود (کارت ملی، شناسنامه یا پاسپورت) را برای ایرنیک ارسال کنید و منتظر پاسخ ایرنیک بمانید.
توجه داشته باشید ما حتی امکان بازیابی یا تغییر رمز یا پاسخ محرمانه شناسه های ایرنیک که در طلاهاست ساخته اید را هم نداریم. حتماً باید با ایرنیک تماس بگیرید.
توجه لینک های فوق با مرورگر FireFox باز میشوند

لطفا توجه داشته باشید تمام امکانات ایرنیک در طلاهاست تعبیه شده و هر کاری بخواهید در ایرنیک انجام دهید در طلاهاست هم قابل انجام است.
اینکه ما نمیتوانیم رمز شناسه و پاسخ محرمانه را به کاربر بدهیم بدلیل سیاست های ایرنیک است و ما نقشی در آن نداریم. همچنین طبق قرارداد با ایرنیک وظیقه داریم امکان ساخت شناسه با شرایط فعلی را برای کاربر فراهم کنیم.