PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیابی اطلاعات و فایل های حذف شده سایت

tehran
2018-01-24, 21:52
سلام خدمت عزیزان و کاربران عزیز طلاهاست

بنده قبلا سایتی رو راه اندازی کرده بودم که بدون هیچ مشکلی کار میکرد اما ناخواسته و بدون توجه به یک گزینه کلیه اطلاعات و فایل های یکی از دامین های سایت را پاک کردم بدین صورت که:

در زمان اد دامین دامنه به هاست سی پنل همزمان اکانت ftp را ساخته بودم و فایل و اطلاعات سایت را از طریق فایل منیجر سی پنل بارگزاری کرده بودم و اصلا از اکانت ftp ساخته شده با نرم افزار های فایل زیلا و غیره استفاده نکرده بودم.به طور اتفاقی و ناخواسته اکانت ftpمربوط به همون دامنه اد شده رو پاک کردم و یک گزینه رو تیک دار کردم که باعث حذف فایل های سایت شد.این مطلب رو هم بگم که با حذف اکانت ftp دیتابیس و یوزر نیم دیتابیس باقی مونده و به SQL دسترسی دارم. حالا به نظر عزیزان آیا میشه به فایل های پاک شده دسترسی داشت؟آیا بعد از حذف امکان بازیابی وجود داره؟اگر یکی از عزیزان در این مورد توضیح بده ممنون میشم.@};-@};-@};-

admin
2018-01-25, 0:56
سلام
اگر از طلاهاست سرویس گرفتید در محیط کاربری به بخش لیست سرویس ها برید روی نام یا شماره سرویس کلیک کنید و بکاپ مربوط به قبل از حذف اطلاعات را بازگردانی کنید. بازگردانی بصورت خودکار توسط سیستم انجام میشود

tehran
2018-01-25, 11:47
سرویس میزبانی بنده از طلاهاست نبوده و مربوط به شرکت دیگری می باشد.پس با این اوصاف میتونم از شرکت مربوطه درخواست بازگردانی بکاپ سایت رو نمایم.سپاس از پاسخگوییتون.