PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه در پنل hexonet

talahost
2017-09-13, 3:19
برای ثبت دامنه در پنل هگزونت ابتدا نام دامنه را در کادر بالای پنل بنویسید (۱)
دامنه را در لیست نمایش داده شده (۲) انتخاب کنید تا به سبد خرید (۳) اضافه شود

[Only registered and activated users can see links]

به سبد خرید بروید (۱)
در سبد خرید میتوانید روی configure کلیک کنید‌ (۲) و تنظیمات دامنه مانند اطلاعات هویز و dns ها را تغییر دهید.
پس از اعمال تنظیمات در بخش Configure گزینه Buy now using available fund را انتخاب (فعال) کنید(۳)
و روی دکمه Buy Now کلیک کنید(۴) تا دامنه ثبت شود

وقتی در عکس بالا روی configure کلیک کنید پنجره ای مشابه تصویر زیر ظاهر میشود:

برای تنظیم dns روی Update Nameservers کلیک کنید تا پنجره جدید مربوط به تغییر dns باز شود. باید گزینه Use System Nameservers را غیرفعال کنید تا کادرهای ویرایش dns فعال و قابل ویرایش شوند.

درصورت موفقیت آمیز بودن ثبت دامنه پیغامی مشابه زیر نمایش داده میشود و دامنه به لیست دامنه های پنل هگزونت اضافه میشود (Domains --> Domain Names)

توجه (تایید لینک فعال سازی دامنه):
پس از ثبت دامنه یک ایمیل برای صاحب دامنه (ایمیل هویز) ارسال میشود. ایشان باید لینک موجود در ایمیل را تایید کنند. در غیر اینصورت ممکن است دامنه پس از چند روز غیرفعال شود.

برای ثبت نام رایگان پنل نمایندگی هگزونت از اینجا اقدام کنید: نمایندگی ثبت دامنه هگزونت ([Only registered and activated users can see links] exonet.htm)
دیگر آموزش های پنل هگزونت ([Only registered and activated users can see links])

hosseinzadeh
2018-01-11, 15:42
سلام وقت بخیر
من چند روز پیش یک دامین ثبت کردم و فراموش کردم ایمیل تایید رو بزنم
حالا دیروز دامین ساسپند شده بود و امروزم کلا از پنلم حذف شده و رفته قسمت backorder . حالا باید چکار کنم که دوباره اوکی بشه ؟؟؟

admin
2018-01-12, 1:14
سلام وقت بخیر
من چند روز پیش یک دامین ثبت کردم و فراموش کردم ایمیل تایید رو بزنم
حالا دیروز دامین ساسپند شده بود و امروزم کلا از پنلم حذف شده و رفته قسمت backorder . حالا باید چکار کنم که دوباره اوکی بشه ؟؟؟

سلام
لطفا در یک تیکت نام دامنه و مشکل را به بخش ثبت دامنه ارسال کنید پیگیری میشود