PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل وصل نشدن به ssh server از طریق putty یا mobaxterm

ali556
2017-05-26, 15:48
سلام
دوستان چرا هرکاری میکنم نمیتونم با putty با mobaxterm به ssh seret وصل بشم و ارور conection refussed میده لطفا جواب بدید!!

admin
2017-05-26, 20:29
سلام
ssh در سرویس های ما غیرفعال است و قابل استفاده نیست.

ویرایش شد : دسترسی Terminal در بعضی سرویسها فعال شده است. همچنین امکان استفاده از nodejs و python در سرویسهای پربازدید آلمان و ایران و سرویس حرفه ای ایران فراهم شده است.

azerafati
2017-06-19, 22:37
الان مدتی هست که از سرویس تون استفاده می کنم، اما این مساله که ssh را غیر فعال کردین و این امکان را برای قرار دادن فایل ها بر روی سرور ندارم خیلی اذیتم می کنه. به طوری که مجبورم هاست دیگه ای انتخاب کنم. آیا هیچ راهی برای حل این مشکل وجود نداره؟

admin
2017-06-20, 13:21
الان مدتی هست که از سرویس تون استفاده می کنم، اما این مساله که ssh را غیر فعال کردین و این امکان را برای قرار دادن فایل ها بر روی سرور ندارم خیلی اذیتم می کنه. به طوری که مجبورم هاست دیگه ای انتخاب کنم. آیا هیچ راهی برای حل این مشکل وجود نداره؟

سلام
ssh غیرفعال نشده، همیشه غیرفعال بوده.
اگر فایلی که میخواهید منتقل کنید حجم بالایی دارد، میتونید تیکت ارسال کنید تا فایل روی هاست شما منتقل شود.

azerafati
2017-06-21, 10:41
سلام
ssh غیرفعال نشده، همیشه غیرفعال بوده.
اگر فایلی که میخواهید منتقل کنید حجم بالایی دارد، میتونید تیکت ارسال کنید تا فایل روی هاست شما منتقل شود.

بله منظور من هم همین بود که همیشه غیر فعال بوده - مشکل اینجاست که برای بیلد گرفتن از کد ها از گالپ استفاده می کنم و بعد از آماده شدن کد ها برای قرار گرفتن روی سایت با استفاده از همون گالپ یا هر ابزار دیگه ای به صورت اتوماتیک فایل ها را به سرور ارسال می کنم. با استفاده از ssh و نوشتن چند خط اسکریپت ساده برای اتوماتیک کردن کل روند انتقال کد های جدید به سرور، می تونم بگم به سرور وصل بشه و پوشه کد های قدیمی را پاک کنه و فایل های جدید را به صورت زیپ شده آپلود کنه و بعد هم از حالت زیپ خارج کنه و تمام. :x
اما با اف تی پی، این روند خیلی طولانی میشه و پاک کردن یک پوشه زمان زیادی می بره چون تک تک فایل های داخل اون پوشه را پاک می کنه و بعد هم تک تک فایل های جدید را اپلود می کنه که باز هم زمان زیادی می بره :(

admin
2017-06-21, 12:34
اما با اف تی پی، این روند خیلی طولانی میشه و پاک کردن یک پوشه زمان زیادی می بره چون تک تک فایل های داخل اون پوشه را پاک می کنه

سلام
میتونید در File manager سی پنل پوشه مورد نظر را پاک کنید. این کار در کمتر از چند ثانیه انجام میشه.

و بعد هم تک تک فایل های جدید را اپلود می کنه که باز هم زمان زیادی می بره
فایل های جدید را در قالب یک فایل zip آپلود کنید و پس از آپلود unzip کنید. این کار هم به نسبت ftp خیلی سریعتر است. با این روش اگر فایل های قبلی را هم حذف نکنید مهم نیست، فایل ها پس از unzip جایگزین فایل های قدیمی میشوند.

azerafati
2017-06-21, 14:01
دقت کنید که هدف من اتوماتیک بودن کل روند ارسال فایل ها به سرور هستش - جالب نیست که هر بار به صورت دستی این کار را مجبور بشیم انجام بدیم

azerafati
2018-05-28, 11:46
این مساله هنوز در سرویس ها رفع نشده؟ می تونید دلیل مشخصی براش بدین که چرا غیر فعال شده؟

talahost
2018-05-28, 13:25
این مساله هنوز در سرویس ها رفع نشده؟ می تونید دلیل مشخصی براش بدین که چرا غیر فعال شده؟

سلام
این مورد مشکل نیست. در مشخصات تمام سرویس ها ذکر شده که ssh فعال نیست.
در حال حاضر ssh ارائه نمیدهیم.

موفق باشید