PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحه سفید هنگام ایجاد و ویرایش ماژول در جوملا

ShahabTaheri13
2016-12-17, 11:52
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من وقتی در جوملا میخوام یک ماژول رو ایجاد یا ویرایش کنم، اول صفحه ماژول نمایش داده میشه و بعد کلا صفحه سفید میشه و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم.
مجبورم که صفحه رو Reload کنم و وسط Reload کلید Stop رو بزنم تا بتونم ماژول رو ویرایش کنم که گاهی اوقات باید 10 بار اینکار رو انجام بدم تا صفحه به طور کامل Load بشه.
ضمنا هنگام باز کردن پلاگین ها این مشکل بوجود نمیاد و به خوبی کار میکنه.
ممنون میشم کسی از دوستان اگر بتونن کمک کنن.
با تشکر

ShahabTaheri13
2016-12-18, 7:23
سلام
مشکلم حل شد. با پاک کردن کَشِ جوملا و کَشِ گوگل کروم همه چیز درست شد.

این روش رو توی سایت Github پیدا کردم.

shakibuser
2017-03-08, 11:30
صفحه سفید جوملا صفحه ای است که مانند صفحه آبی ویندوز از وجود یک اختلال خبر میدهد / اما زمانی بیشتر حالتان گرفته میشود که علت خطا را ندانید و البته سفید شدن این صفحه دلایل زیادی داره مثل :

1- اختلال در افزونه نصب شده یعنی ممکن است یک افزونه نصب کنید که با جوملای شما به هر دلیل مشکل دارد ( راه حل : یا آن افزونه را حذف کنید یا نسخه هماهنگ با جوملایتان را جستجو و نصب کنید)

2- ممکن است تنظیمات فایل امنیتی htaccess. موجود در هاست شما باعث و بانی این مشکل باشد ( که البته این فایل مخفی است برای دیدن آن در هاست تنظیمات نمایش فایل مخفی در هاست را تیک بزنید)

و دلایل دیگر

اما بهترین راه البته از نظر من این است که به این بخش جوملا برید :
منوی سیستم - تنظیمات کلی - سرور - گزارش خطا را روی حداکثر تنظیم کنید / این کار باعث میشود سخنگوی خطاها از حالت لال بودن خارج شود :)) و هنگامیکه خطایی رخ میدهد گزارش خطا توسط شما مشاهده شود و مانند قبل یک صفحه سفید اما دلگیر کننده :( روبرویتان قرار نگیرد . @};-

ShahabTaheri13
2017-03-14, 20:16
سلام shakibuser عزیز
هر چی گشتم گزینه تشکر رو پیدا نکردم
ممنون بابت این مطلب مفید