PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر خودکار عنوان یکی از صفحه های سایت در جست وجوی گوگل

mohammadsh
2016-11-24, 13:46
سلام دوستان

بنده سایتم رو تو گوگل ثبت کردم و گوگل هم سایت بنده رو ایندکس کرده زمانی که برای اولین بار گوگل سایتم رو ایندکس کرد متوجه شدم که عنوان صفحه ی تماس با ما رو به اشتباه یه چیز دیگه گذاشتم بعد مشکل رو بر طرف کردم و از پنل وبمستر تولز گوگل هم درخواست آپدیت رو دادم (crawl) بعد که دوباره سایتم رو تو گوگل جست و جو کردم یه مشکل دیگه به وجود اومده بود اونم این بود که گوگل طبق سیاست های کاری خودش عنوان های(title tag) کوتاه و عمومی و پر استفاده رو نشون نمیده(مثل تماس با ما و ...) و به جاش عنوان تصادفی از خود صفحه از بین تگ های h1 , h2 انتخاب میکنه و اونو جایگزین میکنه و بنده وقتی متوجه چنین مشکلی شدم دوباره درخواست آپدیت دادم (تنظیمات sitemap رو هم تغییر دادم) ولی بعد از گذشت چند روز هنوز همون مشکل وجود داره و تغییر نکرده(تو این مدت احتمالا دوباره گوگل سایتم رو crawl کرده ولی تغییرات تو جست و جو نشون داده نمیشه)
دوستان کسی برای برطرف کردن این مشکل راه حلی داره؟

و یه سوال دیگه اینکه بنده سایت رو با یه استایل بالا آوردم بعد تو چندتا گوشی و لپ تاپ تست کردم همه چیز درست بود و بعد رنگ بخش هایی از صفحه رو عوض کردم دوباره که تو اون گوشی و لپ تاپ قبلیا تست کردم تغییرات انجام نشده بود حتی کش مرورگر رو هم حذف کردم باز درست نشد(فقط تو همون چند تا دستگاه این اتفاق افتاد چون تو دستگاه جدید تست کردم درست بود)
به نظرتون مشکل از کجاست ؟

پیشاپیش ممنون

mohammadsh
2016-11-25, 17:44
حل شد
گوگل به صورت خودکار بعد ازچندبار crawl عنوان رو تغییر داد

هرچند کسی اینجا جواب نداد ولی من گفتم که اگر برای بقیه همیچین مشکلی به وجود اومد شاید یه راهنمایی باشه