PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی فهمیدن دی ان اس های سایت

sa0010
2013-05-22, 20:46
سلا م عرض میکنم دمت همه ی عزیزان..
من مشکلی دارم دامین رو از طلا هاست خریدم....و نمایندگی هاستینگ رو از جای دیگه...خب من الان به دی ان اس نیاز دارم .... و وقتی دی ان اس های سایتمو میزنم. میگم این دی ان اس وجود ندارد در حالی که من هم نمایندگیم روش نصبه و هم دامینم کار میکنه ولی نمیدوننم مشکل دی ان اس از کجاست و کاربرانم موندن ..خب لطفا هرچه زودتر کمک کنید..من نمیدونم مشکل از کجاست دامینی که از طلا هاست خریدم هم اینه ولی دی ان اس هاش کار نمیکنه
[Only registered and activated users can see links]

safadoost
2013-05-24, 10:31
با سلام دامنه اولن باید بین المللی باشد که سی پنل شا را بلاک یا غیر فعال نکند

اولا : برای ایجاد DNS اختصاصی باید در پنل از طریق بخش Child name servers اقدام کنید. همچنین نیاز به IP دارید که IP را باید از سرویس دهنده هاست خود بگیرید4

دومن : برید توی پنل دامنه خودتون در سی پنل دامنه را و Child Name Servers را انتخاب و در تب اول نام دی ان اس اول ودر تب دوم آی پی که نماینگی رو از اونها گرفتید ودر پاینم نام دی ان اس دوم وبازهم آی پی

ودر Name Servers باید دی ان اس های که در Child Name Servers را دادید بدهید ودر whm خود نیم دی ان اس باید همان ها را بدهید

با تشکر

در ضمن اگر خواستید ما 10000مگابایت لینوکس نمایندگی را برای شما ارزان تر حساب می کنیم اگر خواستید پیام شخصی بدید تا برایتان کد تخفیف فعال شود 10gig نمایندگی فقط به 10نفر اول 12 هزار تومان یا در یاهو بدید

[Only registered and activated users can see links]