PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت موجودی حساب طلاهاست به حساب

hosein234
2015-12-23, 15:42
من حساب طلاهاستم رو واسه ثبت دامنه شارژ کردم ولی دامنم رو ایرنک تایید نکرد... حالا به هر دلیلی پشیمون شدم

نمیشه پولی که خودم حساب طلاهاستم رو ش کردم بهم برگردونین؟!!!!!!

T_AMIR_T
2015-12-23, 16:34
سلام
باید از این قسمت هاست لینوکس | هاست ویندوز | هاست ایران | هاست پربازدید | ثبت دامنه ارزان ([Only registered and activated users can see links]) تیکت ارسال کنید.
در ضمن هزینه رو به ناحیه کاربری طلاهاست برگشت میزنن نه حساب بانکی.میتونید دامنه دیگه ای ثبت کنید.

admin
2015-12-23, 21:48
سلام
تمام مبلغ موجودی قابل برگشت به حساب بانکی است. میتونید تیکت بفرستید و شماره حساب یا شماره کارت ارسال کنید برگشت انجام میشود. (شماره حساب باید به نام خودتان باشد)

mahdibonbast
2015-12-23, 21:59
فکر میکنم طلاهاست تنها شرکتی باشه که همچین خدمتی داره و اصلا هم اذیتی نمیکنن
ممنون از شما

Hossein
2015-12-27, 11:28
سلام
تمام مبلغ موجودی قابل برگشت به حساب بانکی است. میتونید تیکت بفرستید و شماره حساب یا شماره کارت ارسال کنید برگشت انجام میشود. (شماره حساب باید به نام خودتان باشد)

سلام
آقا یه سوال اگه تمام مبلغ قابل برگشت هست چرا وقتی من دامنه tahrim98.ir رو ثبت کردم و ایرنیک تاییدش نکرد به شما گفتم که ایرنیک گفته پول به نماینده بازگشت خورده شما 3500 تومان بهم برگردونید و گفتید 500 تومان ضرری هست؟
به خدا مدیونید فرق بذارید اگه برای من 500 تومان کم کردید برای همه هم باید 500 تومان کم کنید مگر اینکه اگه دیگه 500 تومان کم نمیکنید 500 تومان منو به موجودی حسابم اضافه کنید.
می دونم 500 تومان پولی نیست اما اصلاً خوشم نمیاد حقم رو جلو چشام بخورن.

admin
2015-12-28, 3:42
سلام
آقا یه سوال اگه تمام مبلغ قابل برگشت هست چرا وقتی من دامنه tahrim98.ir رو ثبت کردم و ایرنیک تاییدش نکرد به شما گفتم که ایرنیک گفته پول به نماینده بازگشت خورده شما 3500 تومان بهم برگردونید و گفتید 500 تومان ضرری هست؟
به خدا مدیونید فرق بذارید اگه برای من 500 تومان کم کردید برای همه هم باید 500 تومان کم کنید مگر اینکه اگه دیگه 500 تومان کم نمیکنید 500 تومان منو به موجودی حسابم اضافه کنید.
می دونم 500 تومان پولی نیست اما اصلاً خوشم نمیاد حقم رو جلو چشام بخورن.

سلام
مطلبی که شما میفرمائید ارتباطی به موجودی ندارد مربوط به هزینه دامنه است.
تا قبل از 15 تیر 94 برگشت وجه دامنه های لغو شده آی آر بصورت دستی بود و برای همه کاربران 500 تومان کسر میشد. (ولی الان بدون کسر کارمزد انجام میشه)
بنده عرض کردم تمام موجودی طلاهاست قابل برگشت است (مثلا همان 3500 تومانی که شما میفرمائید قابل برگشت به حساب بانکی است)