PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت ساسپند شدن اکانت هاستم

maani00
2015-11-28, 7:47
با سلام خدمت کاربران و مدیریت محترم طلاهاست

سوالی داشتم خدمتتون، بنده سایتی در زمینه موسیقی داشتم و همونطور که میدونید حتی سایتهای موسیقی هم خلاف قوانین کارگروه تصدیق مصادیق مجرمانه هست.

مدتی پیش که از یکی از سایت ها، هاست خریده بودم و خیلی هم برای سایتم وقت و هزینه گذاشتم، بعد از یک ماه متوجه شدم سایتم فیلتر شده و وقتی با فیلتر شکن سایتمو باز کردم دیدم سایتم ساسپند شده و حتی به سی پنل خودم هم برای پارک دامنه جدید دسترسی ندارم، وقتی از مدیر هاست علت رو جویا شدم یک نامه ای برای من فرستاد و گفت به ما گفتن فلان سایت رو ببندیم!

واقعا بابت این اتفاق تاسف خوردم.

میخواستم بدونم علت این اتفاقات چیست و آیا اگر از طلاهاست هم هاست بخرم باز هم این اتفاق از طرف مدیرهاست میفته؟

ممنون از شما...

delnaztarh
2015-11-28, 10:15
با سلام خدمت کاربران و مدیریت محترم طلاهاست

سوالی داشتم خدمتتون، بنده سایتی در زمینه موسیقی داشتم و همونطور که میدونید حتی سایتهای موسیقی هم خلاف قوانین کارگروه تصدیق مصادیق مجرمانه هست.

مدتی پیش که از یکی از سایت ها، هاست خریده بودم و خیلی هم برای سایتم وقت و هزینه گذاشتم، بعد از یک ماه متوجه شدم سایتم فیلتر شده و وقتی با فیلتر شکن سایتمو باز کردم دیدم سایتم ساسپند شده و حتی به سی پنل خودم هم برای پارک دامنه جدید دسترسی ندارم، وقتی از مدیر هاست علت رو جویا شدم یک نامه ای برای من فرستاد و گفت به ما گفتن فلان سایت رو ببندیم!

واقعا بابت این اتفاق تاسف خوردم.

میخواستم بدونم علت این اتفاقات چیست و آیا اگر از طلاهاست هم هاست بخرم باز هم این اتفاق از طرف مدیرهاست میفته؟

ممنون از شما...

سلام ..مهم ترین علتش میتونه عدم تمدید هاست باشه

maani00
2015-11-28, 10:35
هاست من یک ساله بود و زمانی که این اتفاق افتاد تنها یک ماه از خرید هاستم گذشته بود

admin
2015-11-28, 10:51
سلام
گاهی اوقات از طرف مراجع قضایی دستور مسدود کردن سایتی خاص را دریافت میکنیم.
در این صورت مجبوریم سایت کاربر را ببندیم. ولی اطلاعات (بکاپ) در اختیار کاربر قرار داده میشه.
البته بیش از 1 سال است که چنین مشکلی نداشتیم.