PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعداد دامنه هایی که می توان پارک کرد؟

ehsantc
2015-11-10, 23:13
سلام دوستان
فرض کنید من مجموعه دامنه هایی مثل myserver1.it تا myserver10000.ir را داشته باشم. چه تعداد را می توانم پارک کنم تا تنها به یک آدرس مثلا سرور 1 وصل شوند؟

و آیا اگه کاربری به سرور myserver500.ir وصل شد و به سرور یک redirect شد, آیا می تونم عدد 500 را یه جوری بفهمم؟
ممنون

ATILA1355
2015-11-11, 3:42
سلام
این رو توی مشخصات هاستی که خریداری کردید ، میتونید ببینید
به عنوان نمونه ، اگه این سرویس
50 مگابایت هاست لینوکس حرفه ای ([Only registered and activated users can see links])
رو از طلاهاست خریداری کنید ، تنها اجازه دارید که 2 دامنه رو پارک کنید ، این قضیه توی اطلاعات فروش هاست نوشته شده است

غیر از این، وارد سی پنل که بشید ، ستون سمت چپ حاوی اطلاعات و توانایی هاست شما هست

ehsantc
2015-11-15, 16:34
ممنون atila1355
یه سوال دیگه. من به فضای خیلی زیادی برای هاستم احتیاج ندارم. یعنی سایتم نه پهنای باند زیادی می خواد و نه فضای زیادی. اما چیزی که خیلی بهش نیاز دارم امکان پارک تعدادبسیار زیادی دامنه مثلا 10000 هستش. بهترین/ارزانترین راه حل برای من چیست؟

ATILA1355
2015-11-15, 21:01
ممنون atila1355
یه سوال دیگه. من به فضای خیلی زیادی برای هاستم احتیاج ندارم. یعنی سایتم نه پهنای باند زیادی می خواد و نه فضای زیادی. اما چیزی که خیلی بهش نیاز دارم امکان پارک تعدادبسیار زیادی دامنه مثلا 10000 هستش. بهترین/ارزانترین راه حل برای من چیست؟

سلام مجدد
این امکان که وجود داره ، ولی باید درخواست بدین به هاستینگ تون که براتون تعداد پارک دامین رو افزایش بدن
البته من تصور میکنم که سی پی یو و رم سرور رو به شدت درگیر میکنه
اطلاع ندارم که طلاهاست این امکان رو ارائه میده یا نه
از توی پنل تیکت بزنید