PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب سایت شما !!!!!!! و همینطور پشتیبانی !!!!!!!

root_Rain
2015-09-01, 17:08
مدیریت محترم سلام

دوسته عزیز چطور میشه تلفن یک شرکت تلفن خونه میشه ؟؟؟؟؟؟!!!! بنده مشکل دامنه داشتم که اینجوری شد

بنده نام کاربریمو فراموش کردم متاسفانه و باز هم متاسفانه بعد از اینکه با اون شماره تماس گرفتم یه خانوم مسنی
برداشتن خیلی رعایت کردن فحش نداد مریض احوال هم بودن .... گفتن یک ساله هی زنگ میزنن اینجا میگن اینجا شرکت فلانه

( والا از اون اول این خط ثابت برای خونه ما بوده شما پیگیری کنید .... خیلی بد خجالت کشیدم .... )

شما تلفن ندارید ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

من الان نام کاربریمو فراموش کردم چیکار باید بکنم

فقط مدیریت لطفا کمک کنن

admin
2015-09-02, 11:46
سلام
شماره تلفن در بخش تماس با ما موجود است : تماس با ما ([Only registered and activated users can see links])
ما در این چند سال تغییر شماره ای نداشتیم بجز زمانی که مخابرات کدهای استانها را تغییر داد.

شما با چه شماره ای تماس میگیرید؟

admin
2015-09-02, 13:10
بازیابی رمز : بازیافت کلمه عبور ([Only registered and activated users can see links])
بازیابی نام کاربری : بازیافت نام کاربری ([Only registered and activated users can see links])

root_Rain
2015-09-02, 13:20
سلام
شماره تلفن در بخش تماس با ما موجود است : تماس با ما ([Only registered and activated users can see links])
ما در این چند سال تغییر شماره ای نداشتیم بجز زمانی که مخابرات کدهای استانها را تغییر داد.

شما با چه شماره ای تماس میگیرید؟

دوسته عزیز ممنون ولی من شخصا خوووودم تماس گرفتم یه خانومی برداشتن گفتن اینجا خونس اقا چرا هی زنگ میزنین .... !!! هی دارن زنگ میزنن میگن شرکت

من الان نمیتونم نام کاربریم چی بوده ؟؟؟؟!!!! و خواستم از اکان شما استفاده کنم ولی هیچ کدوم از ایمیل هامو قبول نکرد درحالی که دامنه رو انتقال دادم به شما

قشنگ یادمه حتی whois هم گرفتم طلاهاست بود .... !!! بعد زنگ زدم این خانوم اینارو گفتن خواهشا کمک کنید چند روز سایت نیست دارن هی زنگ میزنن میگن سایت کجاس

admin
2015-09-02, 14:15
با شماره 074-33310349 تماس بگیرید.
اگر شماره را درست بگیرید مشکلی ندارد. (لطفا به ساعت کاری هم توجه داشته باشید)